5 канал

Кошулинський: Соціологія – наука неточна, гарантую, що кожен другий на вулиці скаже, що ще не думав, кого обирати в президенти

Соцопитування показують тільки тенденцію у суспільстві

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" голова секретаріату ВО "Свобода", кандидат у президенти Руслан Кошулинський.

На запитання ведучої, чому після того, як українці пройшли Революцію Гідності та зазнали анексії Криму та війни на Донбасі, нині соцопитування показують, що серед кандидатів у президенти лідирує комік, а націоналісти, наприклад, на 12-му місті, Кошулинський сказав: "Соціологія – наука неточна, гроші назад не повертаються. Якщо ми порівняємо соціологію місячної давнини, то вона кардинально відрізняється від того, що сьогодні є. І зовсім інші лідери там були попереду. Не хочу кидати каміння в город наших соціологів, але якщо ми вийдемо на вулицю і запитаємо у людей, чи вони визначилися, то гарантую, що кожен другий скаже, що навіть ще не думав про це. Отже соціологія нам сьогодні показує тенденцію, а не кінцевий результат".

При цьому він додав: "Але тенденція – тривожна, та це тільки початок кампанії. Як колишній спортсмен можу сказати, що старт – це ще не все, головне фініш. Отож завдання сьогодні – бачити тенденцію, як вона йде, які є настрої. Але настрої не надто втішні, зважаючи на те, що шоу є. Шкода, що не внесли зміни у виборче законодавство, тоді б було передбачено заборону політичної реклами, хоча би за три місяці до виборів, для того, щоб люди боролися програмами, а не красивими обличчями. А саме це, на жаль, сьогодні буде діяти… Чим більше ти включиш телевізор, а там буде красивий чоловік щось розповідати, тим більше люди будуть за нього голосувати, замість того, щоб оцінити, як ти можеш змінювати країну і чи є тебе на це вміння, фах і яку програму ти пропонуєш".

Дивіться також повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю з Зоряном Шкіряком на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
На Харківщині перша парафія приєдналася до ПЦУ