Дмитро Чекалкин
Дмитро Чекалкин 5 канал

"Щоб виторговувати більші преференції для себе": Чекалкин прокоментував закон Зеленського про олігархів

Читайте по-русски
На думку гостя студії, вирішувати, хто олігарх, буде особисто Зеленський

Ідея закону про олігархів правильна, але для цього треба діяти, як у США, тобто має бути механізм антимонопольного законодавства, а не декларативними рішеннями називати когось олігархом. З такою думкою в етері програми "Є сенс" на "5 каналі" виступив дипломат і шоумен Дмитро Чекалкин.

"Виходить, що це залежить від волі Зеленського, яка комбінація в нього в голові, з ким домовився чи хто "заніс" йому конверти на "фінансування". Сьогодні одного викреслили, а завтра його вписали", – розповів він.

За словами Чекалкина, ті, хто зараз має найбільші статки в державі, і ті, хто контролює телеканали, за два роки президентства Володимира Зеленського збільшили свої капітали.

"Ставиться перспективне завдання, щоб повністю контролювати і змінювати комбінації в цьому списку, змінювати місце розташування цих чи інших персонажів. Це для торгівлі, для того, щоб потім виторговувати більші преференції для себе. Зеленський таким чином рік тому роздав всі області олігархам для боротьби з коронавірусом. І де всі гроші, які вони назбирали, куди вони пішли? При цьому наша країна має останнє місце не тільки в Європі, а й у світі за рівнем вакцинації", – підсумував Дмитро Чекалкин.

Дивіться повну версію програми:

 

 

 

Попередній матеріал
Українська пісня має шанс бути почутою – солістка гурту Go_A
Наступний матеріал
У масках, але без соціальної дистанції – як минув експериментальний концерт у Франції
Loading...