5 канал

Сергій Лойко – любителям "руского міра": Ця пропаганда впливає тільки на розжижені мізки

За словами журналіста, Путін найбільше боїться погано виглядати по телевізору

У суботу, 20 травня, о 20:25 у програмі "Рандеву" журналіст Los Angeles Times, письменник, фотограф та перекладач Сергій Лойко розповів, на кого впливає путінська пропаганда.

Сергій Лойко сказав любителям "русского мира": "Ця пропаганда впливає тільки на розжижені мізки тих, кому зовсім плювати. Ну він у першу секунду думає, що йому щось цікаво, а потім він закриває ящик і більше нічим не користується". 

Він також розповів про демократію, пропаганду, про те, чого найбільше боїться Путін, про електоральний штаб президента країни-агресора та безкінечну сагу про Путіна, над якою щодня ламає голову його штаб.

"Більше всього Путін боїться погано виглядати по телевізору, бо він кожного дня в телевізорі. Я уявляю той головний біль, який переживає весь його штаб. У нього ж його електоральний штаб працює без упину з першої виборчої кампанії, тому що кожного дня вони вигадують інформаційний привід. Я уявляю: "– Завтра, що у нас завтра? – Завтра нічого. – Давайте білому ведмедю поставимо клізму. – Білому вставляли. – Тоді давайте цьому. – Туди зараз не долетиш, погода погана. – Принесіть із зоопарку". Словом такі якісь речі, що обов'язково наш "великий герой" має когось пожаліти, когось перемогти, комусь щось подарувати. Це найдовший телесеріал. "Який я класний" він називається", – зауважив письменник.

Дивіться повну версію інтерв'ю:

Нагадаємо, що в ефірі програми "ЗА ЧАЙ.COM" Сергій Лойко розповів про дерашизацію інформаційних потоків та чим завершиться "русскій мір", життя після Путіна і чи можливий потім "колективний путін".

Попередній матеріал
Речник Міноборони: В районі Донецького аеропорту відновилися бойові дії
Наступний матеріал
Пам'яті невинно закатованих: В Україні вшанували жертв політичних репресій – фото, відео
Loading...

Сергій Лойко: Донецький аеропорт - це символ стійкості, хоробрості, люті, самопожертви найкращих українських синів

Росії вигідно зливати в Україну людський "шлак" – Лойко

Про що домовилися Порошенко і Меркель у Берліні – всі подробиці