Мураєв
Мураєв ТСН

Серед спонсорів партії Мураєва знайшли мажоритарника від "Слуги народу" – "Схеми"

  Читайте по-русски
  Згідно зі звітом партії "Наші" на сайті НАЗК, за третій квартал 2018 року Одарченко двічі зробив внески на рахунки партії Мураєва загальною сумою 198,5 тис. грн

  Обраний депутатом кандидат від "Слуги народу" Андрій Одарченко вніс майже 200 тис. грн на рахунок партії "Наші", лідером якої є народний депутат від Опозиційного блоку Євген Мураєв.

  Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми: Корупція в деталях".

  Згідно зі звітом партії "Наші" на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), за третій квартал 2018 року Одарченко двічі зробив внески на рахунки партії Мураєва загальною сумою 198,5 тис. грн.

  Сам Одарченко заперечує, що фінансував партію Мураєва. На запитання журналістів, чи поділяє він ідеологію цієї партії, депутат відповів: "Ні, я в іншій партії".

  Одарченко – декан факультету управління торгово-підприємницькою і митною діяльністю Харківського держуніверситету харчування і торгівлі. До парламентських виборів він був бізнесменом і володів низкою компаній з управління та оренди майна в Харкові. Одарченка обрали нардепом в нове скликання Ради на 170-му окрузі, де він переміг кандидата від Опоблока Дмитра Святаша.

  ЗМІ пов'язують Одарченка з ексчиновником часів Януковича Вадимом Слюсаревим. Також зі Слюсаревим пов'язують переможця в 173-му окрузі Олександра Бакумова, в 179-му – Олексія Кучера, в 181-му – Дмитра Мікіша.

  Президент Володимир Зеленський раніше казав, що знайомий зі Слюсаревим і що той допомагав керівнику місцевого виборчого штабу "Слуги народу" Павлу Сушку. Сам Сушко заперечує вплив Слюсарева на роботу партії в регіоні та формування списку мажоритарників.

  Попередній матеріал
  ЗСУ перебувають на позиціях і готові дати відсіч окупантам на Донбасі – Хомчак
  Наступний матеріал
  В Україні набуває популярності "екологічне рейдерство" – експерт

  "Інформаційний вечір": у студії Янченко, Таран, Івченко та Тетерук

  "Інформаційний вечір": у студії Шлінчак, Заблоцький, Барна та Семенуха

  На Львівщині після перерахунку голосів визнали переможця виборів

  Мартиненко розповів, яких першочергових змін слід чекати від нової Верховної Ради

  "Не ганьбіть Україну" – з'явилася реакція "ЄС" на заяву радника Зеленського про "лікування для різних рас і національностей"

  "Конфлікт з РФ відбувається за спадщину Київської Русі, їм цього не зрозуміти": Арестович про Зеленського і "Слугу народу"