Олег Сенцов
Олег Сенцов YouTube / Рандеву

Сенцов: Повернення Криму Україні – це хрест на Путіні і не тільки

Читайте по-русски
Десь половина росіян не полюбляє Путіна, але за Крим поважають зауважив Сенцов

Режисер, колишній політв'язень Кремля Олег Сенцов в програмі "Рандеву" на "5 каналі" оцінив перспективи повернення Криму. 

"(Повернення Криму Україні – ред.) – це не тільки хрест президенту Путіну, а на будь-кому іншому, хто прийде після нього. В цьому проблема. Я спілкувався з однією вибіркою, але у в'язниці дуже багато людей сидить. І можна загалом зрозуміти, як вони це відчувають. Наприклад, ти сидиш 5 років, а він – 2 місяці. Тобто він тільки приїхав з волі. Це десь 2017, 2018 роки. І було цікаво спілкуватися з людьми, які недавно заїжджають у в'язницю. Десь половина росіян не полюбляє Путіна. Але за Крим його поважають. Мовляв, "Крим наш і це добре". Вони навіть не знають, що і до того (до окупації – ред.) в Крим можна було спокійно поїхати і на їхні гроші це було вигідніше, ніж тепер. Зараз ціни там більш високі", – розповідає Сенцов. 

І зауважує: "Це більше імперські фантомні болі, на яких Путін вміє дуже гарно грати. І це він зловив. Бо до того, що він тільки не робив. І пірнав, і літав – не працювало, рейтинг падав. Захопив Крим – рейтинг піднявся. Зараз рейтинг знов падає. Мабуть, думає, що ще йому захопити, наприклад, Гомельську область чи всю Білорусь – так я, думаю, буде. Тобто все це імперська ментальність РФ, коли самі голі та босі, самі раби, самі в кайданах, але когось завоювали – і "ми молодці". Жопа гола, зате грає радіола". 

Як повідомляв 5.UA, Сенцов також зауважив, що вода в Криму виявилася єдиним важелем, яким Україна може впливати на Росію. 

Попередній матеріал
"Неважливо, хто кладе їжу в годівницю": Сенцов про ситуацію в Криму та "менталітет хом'ячків"
Наступний матеріал
На скільки здорожчає комірне та як газові компанії дурять українців – ток-шоу "Країна"
Loading...

Коли Путін відповість за скоєне? – МКС готовий розпочати розслідування воєнних злочинів в Україні

Путіна 2 роки не пускатимуть на Олімпійські ігри і Чемпіонати світу – причини

Путін заявив, що РФ "буде нарощувати підтримку" Донбасу

Річниця саміту в Нормандському форматі: чи є результат від зустрічі Зеленського з Путіним

Маруся Звіробій "порвала" Жириновського, Соколова – терористка, Путін – це Гітлер – "Вечір з Яніною Соколовою"

У Новомосковську міська рада ветеранів нагородила учасників боїв медалями від Путіна