Конгрес США
Конгрес США bbc.com

Сенат США збільшив військову допомогу Україні до $300 млн – подробиці

  Читайте по-русски
  Це на $50 млн більше суми асигнування 2019 року. Ще законопроект передбачає виділення $100 млн виключно на летальні види озброєнь

  Верхня палата американського Конгресу проголосувала проект закону, який передбачає збільшену, в порівнянні з нинішнім роком, підтримку України у сфері безпеки й оборони у 2020 фіскальному році. Про це повідомило в четвер Посольство України в Вашингтоні у Facebook.

  "Сенат США ухвалив законопроект, що пропонує розширити безпекову допомогу Україні до $300 млн", – зазначається в повідомленні. 

  Це на $50 млн більше суми асигнування нинішнього року. При цьому, законопроект передбачає виділення $100 млн виключно на летальні види озброєнь.

  Водночас, пропонується розширити допомогу США у зміцненні обороноздатності ЗСУ за рахунок включення до неї засобів берегової оборони; протикорабельних ракет; а також систем, що сприятимуть підвищенню ефективності управління військами, зокрема, протиповітряної та берегової оборони.

  За процедурою, закон "Про бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони" набуде чинності після його узгодження з Палатою представників, а також підписання президентом Сполучених Штатів.

  Як повідомляв 5.UA, відомо, що Україна отримає від США 4 млн доларів

  Попередній матеріал
  Ситуація в ООС: окупанти 37 разів обстріляли позиції ЗСУ, гатили з мінометів та 152-мм артилерії
  Наступний матеріал
  "РФ підготувала дипломатичну пастку": Клімкін оприлюднив копії дипломатичних нот РФ і України щодо звільнення моряків
  Loading...