5 канал

Савченко і Рубан завжди були на межі – екс-радник голови СБУ

За даними слідства, Надія Савченко у змові з уже затриманим переговірником Володимиром Рубаном планували повалення державної влади в Україні

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник голови СБУ (2015-2018) Юрій Тандіт заявив, що російські спецслужби чинили спроби завербувати народного депутата Надію Савченко.

"На жаль, можу констатувати факт, що Надія Савченко і Володимир Рубан не лише підозрюються у скоєнні злочинів, а вони – з того, що я пам’ятаю – завжди були на межі. Ті, контакти, які були в нас, вони свідчать, що, на жаль, її намагалися вербувати – це точно. Єдине, що вона психофізіологічно має так звану соціально-стійку домінанту, і не будучи лідером, йде за тими людьми, які нею намагаються маніпулювати. Це факт", – розповідає Тандіт.

Він наголошує: "Крім того, те, що всі побачили на екрані, – ця змова, в якій вона брала участь, – це конкретний склад злочину. І вона, і Володимир Горбуняк (це його справжнє прізвище) брали участь у спробі скоєння найтяжчих злочинів і скоєнні злочинів із вивезенням великої кількості боєприпасів та зброї". 

Більше подробиць – у відео:

Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури щодо зняття депутатської недоторканності з народного депутата Надії Савченко, її затримання та арешт. За даними слідства, Надія Савченко у змові з уже затриманим переговірником Володимиром Рубаном планували повалення державної влади в Україні. Зокрема, хотіли здійснити терористичні атаки в центрі Києва.

Попередній матеріал
У нього відмовляють рецептори: Денісова вимагає терміново надати їй доступ до Сенцова
Наступний матеріал
ЗСУ отримали новітні радіолокаційні станції від комплексу "Іскра" – включення
Loading...