5 канал

"Самопоміч" виділили 20 млн грн держкоштів – НАЗК

  Раніше згадана політична партія вже отримала 24 млн 931 тис. 300 грн державного фінансування

  Партія "Самопоміч" додатково отримає понад 19,5 мільйонів гривень державного фінансування. Таке рішення ухвалено сьогодні на засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції, повідомляє прес-служба НАЗК.

  "Політична партія "Об’єднання "Самопоміч" додатково отримає 19551615 гривень державного фінансування її статутної діяльності", – йдеться в повідомленні.

  Так, згідно з пунктом 1 частини першої статті 175 Закону України "Про політичні партії в Україні" сума в розмірі 10% щорічного обсягу державного фінансування статутної діяльності політичних партій розподіляється порівну між партіями, які отримали право на таке фінансування. Проте, за умови, що за результатами останніх позачергових парламентських виборів кількість представників однієї статі серед обраних від партії народних депутатів не перевищує двох третин від їх загальної кількості.

  Відповідно до протоколу Центральної виборчої комісії "Про результати виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі 26 жовтня 2014 року" серед обраних від політичних партій народних депутатів України, які набули своїх повноважень, у політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" із 32 обраних народних депутатів 21 однієї статі, що не перевищує двох третин від загальної кількості. У решти політичних партій, представлених в парламенті, цей показник не витримується, наголосили у НАЗК.

  Додамо, раніше політична партія “Об’єднання “Самопоміч” вже отримала 24 млн 931 тис. 300 грн державного фінансування її статутної діяльності, що становить 50% від встановленого обсягу щорічного фінансування у 2016 році.

  Нагадаємо, понад 20 тисяч виправлених декларацій подали посадовці. Такі цифри оприлюднило Національне агентство із запобігання корупції. Водночас агентство не повідомляє, чи вклалися декларанти у відведені законом сім днів для усунення неточностей.

  Попередній матеріал
  Ситуація на Донбасі: дані збитого російського безпілотника доводять причетність ЗС РФ до вбивств українських військових
  Наступний матеріал
  Київ готується до сильних снігопадів: у неділю в місто не пускатимуть великогабаритний транспорт

  20 тисяч посадовців виправили свої декларації - НАЗК

  МВФ готовий допомогти НАЗК із перевіркою закордонного майна е-декларантів – Корчак

  НАЗК: Троє народних депутатів досі не подали е-декларації

  НАЗК хоче брати участь в обшуках у "цікавих" декларантів