Мітинг під ВР
Мітинг під ВР 5.ua

Саакашвілі програв справу за позовом щодо ДМС у визнанні його біженцем

Станом на зараз правовий статус Міхеіла Саакашвілі в Україні ніяк не врегульовано

Екс-чільник Одещини Міхеіл Саакашвілі програв справу за позовом щодо Державної міграційної служби у визнанні його біженцем. Відповідне рішення ухвалив Окружний адміністративний суд Києва. За перебігом засідання спостерігала кореспондентка "5 каналу" Леся Головата.

"Саме Міхеіл Саакашвілі розцінює це як політичне переслідування, націлене лише на одне, щоби українська влада будь-якими методами могла видворити Саакашвілі з України. Адже саме зараз триває екстрадиційна перевірка Міхеіла Саакашвілі, яку проводить Міністерство юстиції спільно з прокуратурою Києва",  сказала вона.

"Коли проводили співбесіду 31 жовтня, було встановлено з його слів і підтверджено, про що свідчить підпис у протоколі співбесіди, що він (Саакашвілі  5.UA) перебував у США, Німеччині, Швейцарії та Польщі. Відповідно до цього, в управління ДМС у Київській області є обґрунтовані підстави вважати, що він перебував у третій безпечній країні, де міг звернутися для захисту",  прокоментував представник управління ДМС в Київській області Сергій Писаненко.

Слухати ухвалу суду Міхеіл Саакашвілі разом зі своєю матір’ю не прийшли, вони просто це проігнорували. Адвокати вже сказали, що обов'язково подаватимуть апеляцію на це рішення адміністративного суду, додала кореспондентка.

"Ніякої екстрадиції під час сьогоднішнього оголошення не буде. В нас є, згідно з новим кодексом про адміністративне судочинства, 30 днів на оскарження цього рішення. І воно буде оскаржене обов’язково. Міхеіл перебуває в статусі особи, яка оскаржує дії Міграційної служби і цей статус дає йому можливість бути на території України",  зазначив адвокат Руслан Чорнолуцький. 

Детальніше дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою:

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Святковий вертеп прибув на передову підтримати бойовий дух українських військових
Наступний матеріал
Супрун: У 2018 році відбудеться повна зміна первинної ланки медичної допомоги
Loading...

Суд у справі Саакашвілі перенесли через неявку народних депутатів

"Як прийшов – так і пішов": як Саакашвілі ходив на допит до СБУ

Як у Києві "Каву на Хрещатику" пили – подробиці

Нідерланди заявили про готовність прийняти Міхеїла Саакашвілі

"Голландська віза" та повістка в СБУ: як проходив суд щодо Саакашвілі

Саакашвілі отримав голландську візу – ЗМІ