Міхеіл Саакашвілі
Міхеіл Саакашвілі 5 канал

"Голландська віза" та повістка в СБУ: як проходив суд щодо Саакашвілі

Сьогоднішні заяви екс-очільника Одеської ОДА прокурори вирішили не коментувати, як і перенесення судового засідання

У п'ятницю, 22 грудня, суд мав розглянути апеляцію прокуратури на рішення Печерського суду щодо запобіжного заходу для очільника "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі. Утім, засідання перенесли, передає кореспондент "5 каналу".

За словами журналістки, у суді сьогодні зібрались численні прихильники Саакашвілі. Загалом же засідання тривало 1-2 хвилини. Так, головуючий суддя проголосив, що засідання перенесено. Причина така: до апеляційного суду не надійшли матеріали кримінального провадження. Наступне засідання призначили на 3 січня об 11:00.

"Сьогодні ми були готові, незважаючи на те, що обіцяні стороною обвинувачення доповнення до апеляційної скарги не отримали, але ми були готові на 120%. На жаль, з технічних причин – можливо суто технічних, а можливо і політичних – справу до суду на сьогоднішній момент не передали. Але ми готові у будь-який момент відстоювати нашу позицію", – прокоментувала адвокат Саакашвілі. 

Перед засіданням суду екс-очільник Одеської ОДА зробив заяву для журналістів, на якій розповів, зокрема, про те, що СБУ вручила йому повістку із проханням прийти на допит до слідчого 26 грудня.

"Що таке 3 січня? Правильно, люди сплять, люди у відпустці, людям у принципі байдуже, що відбувається. Взагалі у світі. Сьогодні ще світ святкує. Сьогодні ще світ зацікавлений… Третього січня всі будуть спати. Третього січня можна виносити те рішення, яке потрібно", – зауважив екс-очільник Одеської ОДА. 

Після винесення рішення суду ще близько півгодини Саакашвілі виступав перед журналістами. А його адвокат тим часом зауважив, що до Нового року є ще великі шанси на екстрадицію політика.

Як коментувала сторона захисту інформацію про голландську візу – дивіться у включенні: 

Нагадаємо, що 11 грудня суд відмовився арештовувати Саакашвілі на час проведення розслідування. Хоча сторона обвинувачення клопотала про цілодобовий домашній арешт Саакашвілі на два місяці. Раніше ж – 8 грудня – силовики затримали екс-президента Грузії та колишнього голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Його доставили до слідчого ізолятора СБУ. 

Попередній матеріал
"Хижаків – за безцінь": горе-продавців зловили на продажі червонокнижних яструбів
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО – відео
Loading...