Міхеіл Саакашвілі
Міхеіл Саакашвілі 5 канал

"Прийшов передати привіт": у ГПУ зчинилась словесна перепалка за участі Саакашвілі – відео

Політик заявив, що давати покази не збирається, а завітав, аби "передати привіт"

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі прибув до Генеральної прокуратури, але від допиту відмовився. Про таке повідомила кореспондент "5 каналу" з місця подій.

За її словами, відповідати на питання слідчих політик не планував і заявив, що прийшов, аби "передати привіт" генеральному прокурору. Перед цим Саакашвілі встиг провести брифінг для журналістів та оприлюднити заяву і клопотання.

Так, Саакашвілі та його адвокати вважають, що органом досудового розслідування у цій справі є Головне управління СБУ у Києві, а не Генеральна прокуратура, тому вони буцімто не зобов'язані давати покази.

"Я підкреслюю: сьогодні Генеральна прокуратура не має повноважень проводити якісь нібито процесуальні дії щодо допиту. Згідно з внесеними до ЄРДР відомостей у рамках справи щодо Міхеіла Саакашвілі слідчим органом щодо проведення досудового розслідування визначений слідчий відділ Головного управління Служби безпеки у Києві та Київській області", – заявив адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

"Ми передали свій "привіт". Я чекаю виклику на допит у Службу безпеки України. Там буду давати всі необхідні свідчення", – зазначив лідер "Руху нових сил".

Також Саакашвілі захотів, аби прокурор виступив разом із ним перед пресою. Працівник Генеральної прокуратури ж закликав політика дати свідчення у ГПУ. Тоді між ними виникла словесна перепалка. 

Більше подробиць дізнайтеся у включенні: 

Нагадаємо, що 11 грудня суд відмовився арештовувати Саакашвілі на час проведення розслідування. Хоча сторона обвинувачення клопотала про цілодобовий домашній арешт Саакашвілі на два місяці. Раніше ж – 8 грудня – силовики затримали екс-президента Грузії та колишнього голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Його доставили до слідчого ізолятора СБУ. 

Попередній матеріал
Штурм Жовтневого палацу: у МВС прокоментували "мирну акцію" Саакашвілі
Наступний матеріал
Паводок на Закарпатті: спостерігається зниження рівня води
Loading...