Олена Зеркаль
Олена Зеркаль dt.ua

"RussiaToday з юридичним викладом" – Зеркаль спрогнозувала виступ РФ у Гаазі

Сьогодні у Міжнародному суді ООН знов виступить російська сторона

Чергову порцію пропагандистської брехні, приправлену юридичними термінами, видасть 9 березня на суді в Гаазі російська сторона. Таке спрогнозувала в ефірі "5 каналу" заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, яка представляє в суді сторону обвинувачення.

"Завтра (9 березня) будемо слухати щось на кшталт RussiaToday з юридичним викладом. Завтра буде багато інтерпретацій", – зазначила вона.

Зеркаль також додала: "Думаю, всім нам треба буде дихати спокійно і намагатися зрозуміти, що судді – дуже досвідчені юристи. Вони знають, про що йде мова, і знають, що ми представляємо свою позицію, так само як і росіяни, з юридичної точки зору, а не з політичної".

Як інформував 5.UA, 8 березня в Міжнародному суді ООН у Гаазі тривав розгляд позову України проти Росії. Третього дня Україна знову представила свої аргументи та мала можливість відповісти на аргументи російської сторони. Якою була відповідь – дивіться у сюжеті:

Згодом в ефірі "5 каналу" юрист  розповіла, чому у Гаазі наразі не розглядається справа щодо анексії Криму та окупації Донбасу. Відео з усіх днів слухань, що минули, дивіться нижче.

Попередній матеріал
HappyShevchenkoHours: У київському метро читачів "Кобзаря" сьогодні возитимуть безкоштовно
Наступний матеріал
Україна отримає кораблі зі складу ВМС країн НАТО
Loading...

Юрист розповіла, чому у Гаазі наразі не розглядається справа щодо анексії Криму та окупації Донбасу

Третій день суду в Гаазі: контраргументи української сторони та "смуток" росіян

Геращенко про ключове в Гаазі: Заборонити РФ і надалі постачати зброю "на шахти"