5 канал

Геращенко про ключове в Гаазі: Заборонити РФ і надалі постачати зброю "на шахти"

  6-9 березня у Міжнародному суді ООН проходять слухання у справі за позовом України проти Росії

  Сьогодні в Гаазі у Міжнародному суді ООН українські дипломати змушені відповідати на вчорашні нісенітниці про "шахти, забиті радянською зброєю". Про це написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "Сьогодні в Гаазі, в Міжнародному суді ООН, знову день України, коли наші дипломати відповідають на  вчорашні нісенітниці про "шахти, забиті радянською зброєю". Але ключове – наполягають на забороні РФ і далі поставляти зброю "шахтарям на шахти", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, 6-9 березня у Міжнародному суді ООН проходять слухання у справі за позовом України проти Росії. Україна у Гаазі обвинувачує РФ у порушенні двох міжнародних конвенцій - Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

  Нинішні слухання присвячені поданому Україною запиту про введення тимчасових заходів, спрямованих на запобігання продовженню порушень з боку Росії протягом розгляду справи по суті.

  Попередній матеріал
  В Авдіївці відновили теплопостачання – ДСНС
  Наступний матеріал
  Поблизу Зайцевого поранено волонтерку Юлію Толмачову
  Loading...

  Зеркаль про Гаазький суд: Радники РФ виявились винахідливими юридичними гімнастами

  Тандіт прокоментував заяву дипломатів РФ у Гаазі про "заховану в шахтах Донбасу зброю"

  У Мінінформполітики оприлюднили ТОП-5 брехні сторони РФ в Гаазькому суді