Олена Зеркаль
Олена Зеркаль dt.ua

Зеркаль про Гаазький суд: Радники РФ виявились винахідливими юридичними гімнастами

  Незважаючи на добру підготовку російської сторони, аргументи якої "будуються на хворобливій логіці", в України є відповідь щодо кожної позиції по фактах

  У Міжнародному суді ООН 8 березня відбувається вже третій день публічних слухань за позовом України до Росії. У середу Україна дає власну оцінку позиції РФ та вдруге наводить свої аргументи. Про це написала голова української делегації, заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль на сторінці у Facebook.

  "Аргументи російської сторони, викладені вчора, є достатньо добре підготовленими, хоч і будуються на хворобливій логіці. Видима частина – факти. Ваша реакція на вчорашні виступи РФ є красномовною – РФ і далі намагається триматися власної картини світу, яку сприймають дедалі менше людей", – написала Зеркаль.

  Вона наголосила, що в суді в України є відповідь щодо кожної позиції по фактах та додала: "Детальне представлення наших аргументів щодо цих фактів буде відбуватися на подальших стадіях процесу. Зараз важливо показати, що наявної інформації достатньо для запровадження тимчасових заходів (щодо стримування агресії Москви – 5.UA)".

  Голова української делегації звернула увагу на те, що "правові аргументи РФ є достатньо передбачуваними".

  "Радники РФ виявились винахідливими юридичними гімнастами – аби представити цілісну позицію вони використали усі можливі і неможливі зачіпки, які подеколи суперечать самим собі. Складається враження, що жоден суд в світі і жодна норма права не забороняє Росії безкарно нищити людей. Це не так. І ми досить аргументовано це доведемо", – підсумувала Зеркаль.

  Нагадаємо, 5.UA транслює третій день в Гаазькому суді: Україна коментує вчорашні "аргументи" РФ.

  Попередній матеріал
  ГПУ викликала чотирьох нардепів на допит через можливу несплату податків – Сарган
  Наступний матеріал
  Задля чергової "постановки" з дискредитації сил АТО у "ДНР" мають закупити 1000 комплектів форми ЗСУ – розвідка
  Loading...

  У Мінінформполітики оприлюднили ТОП-5 брехні сторони РФ в Гаазькому суді

  У Гаазі завершився другий день засідання за позовом України, на якому виступили представники РФ – головні підсумки

  РФ почала виступ в Гаазькому суді з брехні, назвавши агресію на Донбасі "громадянською війною" – Климпуш-Цинцадзе