Ірина Сєрова, політична консультантка
Ірина Сєрова, політична консультантка 5 канал

Розслідування Bellingcat загрожує остаточно знищити рейтинги влади, звідси і спроби його зупинити – політконсультантка

Читайте по-русски
Фільм Bellingcat може дуже сильно вдарити по Зеленському і наближених до нього особах, вважає Ірина Сєрова

Фільм-розслідування про зрив спецоперації із затримання вагнерівців може дуже сильно вдарити по президенту Володимиру Зеленському і близьких до нього особах та остаточно знищити рейтинг влади, звідси і спроби ОП зупинити розслідування. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала політична консультантка Ірина Сєрова.

Вона прокоментувала інформацію ЗМІ, що ОП намагався через британську розвідувальну службу вплинути на Bellingcat, аби зупинити оприлюднення фільму про зрив спецоперації із затримання вагнерівців.

"Зрозуміло, що буде чітка викладка інформації – як сталося насправді, і це може дуже сильно вдарити по певних особах, наближених безпосередньо до президента Зеленського, а може навіть і по ньому самому. Як зреагує на це суспільство? В інформаційному плані це може мати ефект розриву бомби для залишків рейтингу влади. Чому залишків – тому що вони об'єктивно продовжують знижуватися, і це демонструє соціологія", – сказала Сєрова.

"В принципі, це нормально, бо дуже важко в нашому суспільстві піднімати рейтинг. Але разом тим не так катастрофічно, як зараз. Тому звідси й істерика, і переключання уваги суспільства на будь-які абсолютно теми – і соціальні, і економічні, і політичні, і зовнішньо-політичні… Це абсолютно звичайний метод зміщення акцентів", – вважає політична консультантка.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, за даними ЗМІ, під час зустрічі з заступником голови британської розвідки Лі Лоуренсом в Офісі президента керівник військової розвідки Кирило Буданов і заступник голови Офісу президента Роман Машовець намагалися переконати британського розвідника, аби той вплинув на Bellingcat і не допустив виходу фільму про зрив спецоперації із затримання вагнерівців.

 

Попередній матеріал
В одній з лікарень Чернівців медики не захотіли вакцинуватися – ОДА
Наступний матеріал
У Китаї запровадили цифрові паспорти вакцинації від коронавірусу
Loading...