firtka.if.ua

Розенко: соціологія свідчить, що реформа децентралізації вже дає результат – відео

Ситуація на місцевому рівні змінюється на краще

"Те, що українці сьогодні живуть не так добре, як могли би жити, і не отримують нормальних послуг у системі охорони здоров'я, в системі соціального захисту – це не є наслідком того, що зараз робиться. Це є наслідком того, що 25 років не робилося". Про таке в ефірі "5 каналу" заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

І додав: "Попри весь песимізм, який лунає і в соціальних мережах, і в ефірах, все-таки є інші цифри. Так, попри те, що згідно з соціологічними дослідженнями, приблизно 20% населення вважають, що держава рухається або в правильному напрямі, або швидше в правильному напрямі. Але коли ставлять запитання стосовно того, чи рухається в правильному напрямі ваше місто чи село, вже 60% стверджують, що так, їхнє село або місто рухається в правильному напрямі. А це означає, що реформа децентралізації, яку провела влада, на рівні міст почала ефективно працювати. Так, вони це поки що не пов’язують з реформою загальної влади і загальної децентралізації. Але це означає, що реформа вже дає результат і люди бачать, що ситуація на місцевому рівні змінюється на краще".

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Нагадаємо, 19 грудня, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко презентував нові кроки реформи децентралізації.

Попередній матеріал
Смертельна ДТП на Київщині: 3 особи загинуло, 4 доправили в лікарню – відео
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" з Юрієм Бірюковим та Пилипом Іллєнком на "5 каналі" – відео
Loading...

Із 1 січня в Україні підвищать пенсії для 2 мільйонів осіб

Віце-прем’єр-міністр Зубко презентує нові кроки реформи децентралізації – відео

Європарламентарі оцінили, як Україна справляється з реформами – резолюція

У посольстві США прокоментували поновлення Насірова на посаді голови ДФС

Техніка, озброєння і харчування: як змінилися ЗСУ за останні роки

Новий голова ОБСЄ у січні відвідає Донбас