Російська блогерка Олександра Мітрошина
Російська блогерка Олександра Мітрошина Facebook / Саша Митрошина

Російській блогерці, яка незаконно відвідувала Крим, заборонили в'їзд до України – подробиці

Читайте по-русски
Відмовили 25-річній росіянці через поїздки до окупованого Криму в незаконний спосіб

Російській блогерці Олександрі Мітрошиній заборонили в'їзд до України на три роки. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.

Відмовили 25-річній росіянці через поїздки до окупованого Криму в незаконний спосіб. Мітрошина саме проходила оформлення на рейс до Мінська. Їй оголосили рішення про заборону в'їзду на територію нашої держави, у паспорті поставили відповідну позначку.

Блогерка сказала, що розуміє, чому їй заборонили відвідувати Україну та заявила, що поважає закон. У своєму Telegram-каналі вона висловила сподівання приїхати до Києва через три роки. Раніше у МВС повідомили, що Олександра Мітрошина перетнула український кордон кілька днів тому через залізничний пункт пропуску. На той момент прикордонники не мали інформації, що вона відвідувала тимчасово окуповані території.

Як повідомляв 5.UA, у понеділок вона мала провести лекцію в Києві, присвячену проблемам сімейного насильства та толерантності. На зустріч завітали й активісти організації "Відсіч". Наголосили, що Мітрошина 2017-го відвідувала окупований Крим в порушення українського законодавства. Про це свідчили й світлини у її Facebook, які станом на тепер вона видалила. Учасники "Відсічі" намагалися запитати у блогерки "Чий Крим?", утім, та відповідати відмовилася, а присутні почали суперечку, яка закінчилася штовханиною. Поліція, що прибула на місце, затримала саме активістів. На заяви стосовно незаконного візиту не відреагували. За кілька годин затриманих відпустили, склавши адмінпротоколи.

Попередній матеріал
Іспит президентством: як форма замінила зміст, або Чому народ ще вірить у доброго царя – сюжет
Наступний матеріал
Спецслужби РФ планували підірвати екскомандира розвідбатальйону ЗСУ
Loading...