мзс україна 5.ua

Російська агресія повернула на нашу землю і політичні репресії – МЗС України

  Читайте по-русски
  У відомстві вшанували пам'ять жертв політичних репресій

  У Міністерстві закордонних справ вшанували пам'ять жертв Великого терору та нагадали про нинішніх бранців Кремля. Про це йдеться у заяві МЗС України до Дня пам'яті жертв політичних репресій.

  Понад сто українців через свою політичну позицію нині утримуються у Росії та окупованому Криму. Більшість із них – це кримці. Дипломати наголошують, що вже 6 рік окупанти порушують права людини на території анексованого півострова та на окупованих територіях Сходу України.

  Там відбуваються вбивства, викрадення, катування та приниження. Проводять суди за сфабрикованими справами, незаконні ув'язнення, безпідставні арешти, обшуки та залякування.

  "Уся правда про злочини радянського режиму відкрилася нам із запізненням у кілька десятиліть уже в незалежній Україні. Ми нарешті почали усвідомлювати масштаби злочину, вчиненого проти нашого народу, весь жах і глибину трагедії, яка випала на його долю. Однак попереду ще довгий шлях усвідомлення усієї правди про ці злочини не лише українцями, а й міжнародним співтовариством. І йдеться, на жаль, не лише про минуле. Російська агресія проти України повернула на нашу землю і політичні репресії", – мовиться у заяві.

  У відомстві вкотре звернулися до міжнародний спільноти, аби весь цивілізований світ звернув особливу увагу на репресії, що здійснює Росія на окупованих українських землях.

  Нагадаємо, сьогодні Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій.

  Попередній матеріал
  У Дніпрі біля психлікарні знайшли мертвим 12-річного хлопчика: ймовірного вбивцю затримали
  Наступний матеріал
  Володимир Зеленський вшанував жертв політичних репресій
  Loading...