Російська пропаганда
Російська пропаганда dv.ee

Росія заповнює американський медіа-простір дезінформацією – сенатор США

  Марк Тонер заявляє, що росіяни застосовують в Америці тисячі інтернет-тролів та бот-мереж для просування дезінформації та фейкових новин

  Масове поширення Росією дезінформації в американському медіа-просторі, зокрема і в соціальних мережах, підриває довіру американців до національних ЗМІ та змушує розглядати вигадані "новини" як альтернативну точку зору. Про це заявив під час засідання Комітету з питань розвідки Сенату США сенатор Марк Уорнер, передає "Укрінформ".

  "Росія постійно прагне зменшити й підірвати нашу довіру до американських ЗМІ, розмиваючи розуміння того, що є правдою, а що ні. Російські пропагандистські агентства, такі як Russia Today та Sputnik, успішно створюють і поширюють дезінформацію серед американської аудиторії у пошуках кращого результату для Москви", – відзначив віце-голова Розвідувального комітету США.

  За словами Уорнера, така російська "пропаганда на стероїдах" була розроблена для того, щоб отруїти національне мовлення в Америці.

  "Росіяни застосовують тисячі інтернет-тролів та бот-мереж для просування дезінформації та фейкових новин достатньо потужно, концентруючи свої зусилля на соцмережах Twitter і Facebook, заповнюючи наші соціальні медіа дезінформацією", – переконаний американський сенатор.

  За його словами, такі фейкові новини і дезінформація потім підхоплюється американськими ЗМІ та поширюється в Інтернеті, що "має потенційний вплив на мільйони американців".

  "Це не інсинуації чи помилкові твердження, це те, що насправді відбувається у США", – відзначив Уорнер.

  Як інформував 5.UA, Німеччина розслідує розгортання російської пропаганди та поширення фейкових новин. 

  Попередній матеріал
  Суд ухвалив повернути "Дніпроавіа" у державну власність – Луценко
  Наступний матеріал
  Україна спроможна самостійно виробляти комплектуючі до військової техніки – Гройсман
  Loading...

  "Ми почули пропаганду про карателів, хунту та переворот" – Ірина Геращенко прокоментувала заяви РФ у Гаазі

  Джемілєв: Пропаганда РФ перевершує пропагандистську систему часів СРСР

  Протидія хакерам, "зеленим чоловічкам" і пропаганді: НАТО проведе спільні навчання з Україною