Аеропорт Дніпра
Аеропорт Дніпра citysite.dp.ua

Суд ухвалив повернути "Дніпроавіа" у державну власність – Луценко

Аеропорт Дніпра до цього належав приватному власникові, що зловживав монопольним становищем

У четвер, 30 березня, Господарський суд за поданням Дніпропетровської обласної прокуратури ухвалив списати 94,5% акцій ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" на користь держави. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на сторінці у Facebook.

Зазначимо, що минулого тижня міський голова Дніпра Борис Філатов звернувся до керівництва держави з проханням допомогти у демонополізації місцевого аеропорту. Про таке, зокрема, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"У мільйонному місті немає аеропорту. Він належить приватному власникові, який зловживає монопольним становищем. Це викликає абсолютно чітке роздратування серед громадян. І я просив би керівництво держави посприяти місту у вирішенні питання з аеропортом", – заявив він на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві.

Крім того, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян вказував на обмеження ринку для авіакомпаній з боку міжнародного аеропорту Дніпра. "Усі аеродроми демонструють зростання, окрім одного – в місті Дніпрі, де вирішили "пограти" в монополію й обмежити ринок", – вказував міністр.

Як свідчать дані Державної авіаційної служби України, торік аеропорт Дніпра зменшив пасажиропотік на 17,7%.

Довідково: Аеропортом Дніпра керує авіакомпанія "Дніпроавіа". Фонд держмайна України наприкінці серпня 2009 року продав 94,57% акцій "Дніпроавіа" ТОВ "Галтера". Таким чином, після приватизації аеропортом через фірму "Галтера" володіє фінансово-промислова група "Приват", співвласником якої є бізнесмен Ігор Коломойський.

Попередній матеріал
Порошенко і Лукашенко проведуть зустріч найближчим часом – посольство України в Мінську
Наступний матеріал
Росія заповнює американський медіа-простір дезінформацією – сенатор США
Loading...

В коді сайту Ryanair з'явилися аеропорти Києва і Львова

Аеропорт "Жуляни" закриють на капітальний ремонт

В аеропортах Японії встановлюють "розумних роботів", які даватимуть підказки туристам