Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Facebook/Володимир Гройсман

Україна спроможна самостійно виробляти комплектуючі до військової техніки – Гройсман

Політика уряду щодо імпортозаміщення та розвитку української промисловості вже дозволила "Житомирському бронетанковому заводу" збільшити замовлення у 2,5 разу

На сьогодні українські державні підприємства можуть самостійно виробляти компоненти, необхідні для виробництва оборонної продукції. На цьому наголосив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час брифінгу в Житомирі, передає "Укрінформ".

"Збільшення фінансування таких підприємств, як "Житомирський бронетанковий завод", безперечно, буде. Тут відновлюють техніку. Для будівництва ж нового обладнання потрібні технічна модернізація, нове обладнання та впровадження нових технологічних рішень. У принципі, Україна до цього готова. Від гумових виробів, які використовуються для виробництва техніки або її відновлення, до всіх робіт із металами, озброєнням – ми все це повністю освоїли. Ми сьогодні незалежні, у тому числі і від Російської Федерації, що є дуже добре. Ми самостійно можемо виготовляти на сьогодні багато компонентів, які необхідні для виробництва оборонної продукції", – заявив чільник Кабміну.

Крім того, Гройсман зазначив, що саме політика імпортозаміщення і розвитку української промисловості дозволила житомирському оборонному підприємству наростити замовлення у 2,5 разу.

Нагадаємо, 30 березня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Україна поповнює брак боєприпасів, закуповуючи їх у міжнародних партнерів. Утім, серед них немає РФ. "Ні, Росія нам боєприпаси не продає", – підкреслив Полторак.

Зазначимо, що цього року "Укроборонпром" виготовить та модернізує для українського війська 600 одиниць військової техніки.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Шквал" та "Стілет": Як в Україні відбулися випробування бойових модулів для БМП

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росія заповнює американський медіа-простір дезінформацією – сенатор США
Наступний матеріал
В Росії анонсують масштабну акцію проти Путіна
Loading...

"Ні, Росія не продає": Полторак розповів, як Україна поповнює нестачу боєприпасів

В "Укроборонпромі" розповіли, як змогли повністю відмовилися від комплектуючих з Росії

"Укроборонпром" виготовить та модернізує для українського війська 600 одиниць військової техніки