Фото із відкритих джерел

Росія висилає затриманого напередодні українського консула

  Читайте по-русски
  Консула затримала ФСБ 16 квітня

  Росія заявила, що не бажає, щоб український консул, затриманий напередодні ФСБ нібито за отримання закритої інформації, перебував на території країни та рекомендує йому покинути межі РФ протягом 72 годин. Про це сказано у відповідній заяві МЗС РФ.

  "17 квітня цього року в МЗС Росії був викликаний Тимчасовий повірений у справах України в Російській Федерації в зв'язку з протиправною діяльністю консула Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі, який був затриманий 16 квітня. З російського боку було вказано на неприпустимість подібного роду діяльності, несумісної зі статусом консульського співробітника і завдає шкоди інтересам безпеки Російської Федерації. Було оголошено про небажаність його перебування на території Росії і рекомендовано покинути її межі протягом 72 годин, починаючи з 19 квітня", – сказано у заяві російського відомства.

  Раніше повідомлялося, що у Федеральній службі безпеки країни-агресора заявили, що Олександр Сосонюк, який є консулом України в Санкт-Петербурзі, збирав закриті дані про росіян. Під час нібито передачі інформації з баз даних правоохоронних органів, його і затримали. В ФСБ запевняють: діяльність консула несумісна зі статусом дипломатичного працівника. З цього приводу у МЗС України заявили, що Київ наразі визначається із симетричною відповіддю Росії на затримання українського консула. 

  Попередній матеріал
  Меркель закликала запровадити комендантську годину через поширення COVID-19
  Наступний матеріал
  До Чорного моря увійшли два російських військових корабля – турецькі ЗМІ
  Loading...

  "Учитель і другий батько": помер перший очільник МЗС України Анатолій Зленко – як про нього відгукуються колеги-дипломати

  Треба оцінювати не слова, а результати: дипломат провів паралель між промовою Трампа і виступами Зеленського

  Боснію та Герцеговину закликали повернути українську ікону, подаровану Лаврову

  Секрети акторської багатогранності Руслани Писанки та 50 відтінків гумориста Дмитра Чекалкина – "Кондратюк у понеділок"

  Навіщо Зеленському лобісти США і скільки коштує фото з Трампом – ексклюзивне інтерв'ю Валерія Чалого

  Переваги диктаторів, російське айкідо, чого хочуть Макрон і Меркель? – "Є СЕНС" вибране