Олексій Данілов
Олексій Данілов 5 канал / Час. Підсумки тижня

РНБО не буде розслідувати, як "95 квартал" продав підсанкційному росТБ уже другий серіал – ЗМІ

Читайте по-русски
Зазначається, що за час президентства Зеленського російські телеканали придбали права на трансляцію 5-ти серіалів від "Кварталу 95"

Апарат Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України повідомив, що не має наміру з'ясовувати механізм продажу комерційних прав на показ серіалу "100 000 хвилин разом" компанією "Студія "Квартал 95" російському телевізійному каналу "СТС" в обхід чинних українських економічних санкцій. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на відповідь РНБО.

"Питання Вашого листа (про продаж комерційних прав на показ серіалу "100 000 хвилин разом" Студією "Квартал 95" телеканалу "СТС", щодо якого застосовані Україною обмежувальні економічні заходи) не містять прохання про отримання відображеної та задокументованої Апаратом РНБО України інформації, і тому цей лист не є запитом на отримання публічної інформації. Принагідно повідомляємо, що до повноважень РНБО України, визначених Конституцією і Законом України "Про Раду національної безпеки і оборони України", не належить здійснення правоохоронної діяльності", – вказано у відповіді.

Відповідь РНБО
Відповідь РНБОukranews.com

Як повідомляє видання, раніше НАБУ засекретило інформацію про наявність кримінального провадження щодо продажу комерційних прав на трансляцію серіалу "100 000 хвилин разом" компанією "Студія "Квартал 95" російському телеканалу "СТС". Це той телеканал, проти якого Зеленський сам же і ввів економічні санкції 14 травня 2020 року терміном на три роки.

Відповідь НАБУ
Відповідь НАБУukranews.com

В той же час зазначається, що за період президентства Володимира Зеленського російські телеканали придбали права на трансляцію 5 серіалів від "Кварталу 95".

Крім того, раніше РНБО заявила, що не займається питаннями продажу та контролю дотримання економічних санкцій України проти "СТС Медіа", а відповідно не проводить розслідування щодо продажу в обхід санкцій прав на серіал "Папік" компанією "Студія "Квартал 95" згаданому російському телеканалу, пише видання.

Відповідь РНБО
Відповідь РНБОukranews.com

Також відомо, що СБУ не розслідує продаж російському каналу "СТС" серіалу "100 000 хвилин разом" виробництва "Студії Квартал 95". Зазначається, що СБУ відмовилася розслідувати і те, як компанії президента вдалося продати серіал "Папік" російському телеканалу.

Відповідь СБУ
Відповідь СБУukranews.com

Нагадаємо, раніше релігієзнавець і журналіст Андрій Ковальов пояснив, яким чином в умовах домовленостей із Зеленським РПЦ в Україні може робити все що завгодно і не боятися жодних санкцій від спецслужб.

Попередній матеріал
У Франції скасовують обов’язкове носіння масок на вулиці та комендантську годину
Наступний матеріал
Російські винищувачі порушили повітряний простір Естонії
Loading...