Андрій Парубій
Андрій Парубій ukr.media

Рік головування у парламенті: Парубій розповів про зміни у Раді

За рік український парламент прийняв майже тисячу рішень

В ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки дня" голова Верховної Ради Андрій Парубій розповів, що вдалося зміни за рік його головування у парламенті.

"Аналізуючи цей рік, можна багато говорити глобальних речей, які відбулися. Скажу, що це був непростий час. Були обставини, які багато хто називав політичною кризою, ряд політичних фракцій вийшли з коаліції, з п'яти фракцій в коаліції лишилося дві фракції. Якщо рік тому головна розмова на устах у політологів і експертів була, що вибори будуть восени, чи весною – сьогодні ця дискусія майже не існує. Весь цей рік парламент працював, складно, але приймаючи закони, навіть зміни до Конституції", – зазначив Парубій.

"За рік ми зробили парламент повністю відкритим, є доступ не тільки до засідань Верховної Ради, є доступ до Погоджувальної ради, до всіх комітетів, до всіх робочих груп, які відбуваються у парламенті. Публічність – це є величезний позитив", – додав він.

"Українська Верховна Рада за цей рік може бути чемпіоном серед багатьох парламентів. За цей рік було прийнято 234 закони в цілому, 67 були прийняті за основу і 693 постанови. Тобто за рік було прийнято майже тисячу рішень", – повідомив голова парламенту.

"Введено в дію розпорядження, що за кожний пропущений день вираховується із заробітної плати народного депутата. За кожен день, коли він не прибув на пленарне засідання. Це та форма, яка була в моїх силах, і вона діє. Також періодично я опубліковував списки депутатів, які не присутні на сесії", – зазначив він.

Попередній матеріал
США вперше використали надпотужну "матір всіх бомб" в Афганістані
Наступний матеріал
Автосалон у Нью-Йорку: Названо переможців конкурсу "Всесвітній автомобіль року-2017"
Loading...

Засідання ВР закрили через малу кількість депутатів у сесійній залі

"Час. Підсумки дня": хто не дозволив спікеру Парубію подолати кнопкодавство й організувати депутатську явку?

Рада узаконила приватну детективну діяльність в Україні

Рада відмовилась внести зміни до скандального "закону Савченко"

Парламент схвалив звільнення Білоуса з посади голови Фонду держмайна

"Ринку електроенергії в Україні бути!": Рада підтримала надважливий закон у сфері енергетики