Результати референдуму в Нідерландах ускладнять процес виходу України з політичної кризи - нардеп від БПП

Набагато тяжче буде пояснити, що означає зараз йти в коаліцію і брати на себе відповідальність, зазначила Климпуш-Цинцадзе

Результати референдуму в Нідерландах, який відбувся напередодні, ускладнять процес виходу України з політичної кризи, наголошує народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка" Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Звинувачувати в усіх гріхах Президента і ліпити зараз поєднання результатів голландського референдуму і діяльності Президента – це, як мінімум, маніпулятивно", – зазначила вона.

За словами нардепа, негативний результат референдуму в Нідерландах створить складнішу переговорну ситуацію для виходу з політичної кризи.

"Я думаю, що результат референдуму, безумовно, створює для нас набагато складнішу переговорну ситуацію для виходу з політичної кризи. Набагато тяжче зараз буде пояснити, що означає зараз іти в коаліцію і брати на себе відповідальність, чи ця відповідальність буде мати зараз кредит довіри для її реалізації", – наголосила Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, як зазначила в ефірі "5 каналу" голова правління "Центру громадянських свобод" Олесандра Матвійчук, голландці просили вибачення за такі результати голосування.

Попередній матеріал
В Україну найближчим часом приїде один із керівників НАТО
Наступний матеріал
Сьогодні в Києві стартує Міжнародний фестиваль історичного кіно
Теги:
Loading...

Як референдум у Нідерландах вплине на угоду Україна-ЄС

Експерт назвав найбільший ризик для Європи у зв'язку з результатами референдуму в Нідерландах

Голландці голосували на референдумі проти Євросоюзу – експерт

У Брюсселі заявили, що результати референдуму у Нідерландах не вплинуть на угоду Україна-ЄС

У МЗС оприлюднили ключові підсумки референдуму в Нідерландах

5 канал - трансляція наживо