Верховна Рада
Верховна Рада Depositphotos

Результати парламенських виборів стануть неприємним сюрпризом для Зеленського – припущення політолога

Читайте по-русски
Дані останніх опитувань щодо підтримки політичних партій на майбутніх виборах не включають "сезон відпусток" та зростання рейтингів нових політичних проектів

Володимиру Зеленському не варто сподіватися такої самої явки виборців на парламентських виборах, як і на президентських. Про це і про дані соцопитувань загалом, в ефірі "5 каналу" розповів політолог і політичний оглядач Кирило Сазонов.

"Кінець липня, друга половина – всі у відпустках, тобто явка буде дуже низькою. Хто доведе своїх виборців до дільниці, той отримає хороший результат. Хто доведе: самперед сільське населення прийде, тому що селянам в цей час не до відпусток", – коментує політолог, припустивши, що в Раду пройдуть "радикали".

"Слуга народу" точно пройде, але на думку політолога, не матиме 50% між партіями і похибка не лише в опитуваннях, а й в поступовому розчаруванні їхнього електорату.

"Див не відбувається, "покращення″" не настало, кінець епохи бідності не настав, тарифи не впали, зарплати до чотирьох тисяч не виросли", – відзначив Сазонов.

Окрім цих партій, за словами політолога, до парламенту наступного скликання пройде "Європейська солідарність" Порошенка, проросійська платформа "За життя", а також непогані шанси у політичної сили Гройсмана.

Партія "Голосу" Вакарчука, яка, на думку Сазонова, забере голоси в "Самопомочі", отримає значно більше голосів, ніж кажуть соціологи.

"Вакарчук – дуже цікава, компетентна людина. Він вже був у Верховній Раді і показав, що йому мандат не важливий і він не збирається грати в цей "бруд". Він навчався в Стенфорді. Тобто, людина дуже цікава. Я думаю, за цей час він ще наростить, тому що покаже свою першу п'ятірку: а там точно не буде чинних депутатів з негативною історією, і покаже свою програму. Людина зі стенфордською освітою програму покаже цікаву. Тобто, це теж буде для Зеленського дуже неприємний сюрприз", – вважає Сазонов.

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман і Святослав Вакарчук оголосили, хто увійде до їхніх партій.

Повний запис програми дивіться тут:

Попередній матеріал
Питання комфорту: в Одесі з'явилися інформаційні патрулі для туристів
Наступний матеріал
"Звучить як запрошення Росії на Донбас" – Порошенко відреагував на заяву Зеленського про обстріли