Павло Петренко міністр юстиції 5 канал

"Рекомендую взятися за руки, написати заяву і піти вже" – Петренко порадив керівництву НАЗК йти у відставку

  За словами міністра юстиції, наразі розглядається можливість проведення службової перевірки щодо керівництва НАЗК

  Міністр юстиції Павло Петренко вважає, що керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції має написати заяви про звільнення і піти у відставку. Про це він заявив у коментарі журналістам у понеділок, 22 травня, повідомляє "Укрінформ".

  "Ті люди, які очолюють НАЗК, зараз несуть персональну відповідальність за те, що ми не маємо повноцінної системи перевірок. Так бути не може. Я є співавтор законопроекту про запобігання корупції, і ми не це закладали спільно з колегами і з громадянського суспільства, і з парламенту в дух і букву цього закону. Ці випадкові люди, керівники НАЗК, на жаль, не мають волі навіть подати у відставку, тому доводиться через зміни до закону такі помилки виправляти", – повідомив міністр юстиції.

  За словами Павла Петренка, наразі розглядається можливість проведення службової перевірки щодо роботи керівництва НАЗК.

  "Корчак звернулася до Кабміну, щоб було проведено службове розслідування проти Радецького і Рябошапки, Радецький і Рябошапка звернулися до Кабміну, щоб було проведене службове розслідування щодо Корчак... Я їм всім рекомендую взятися за руки, написати заяву і піти вже, не мучитися самими, і не мучити такий важливий орган, як НАЗК. Зараз також розглядається питання можливого призначення службового розслідування, тому що якщо самі керівники вимагають, щоб проти них провели службове розслідування, напевно ми підемо їм назустріч", – додав міністр юстиції.

  Нагадаємо, що в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" юрист Центру протидії корупції Анастасія Красносільська заявила, що чинний склад Національного агентства з питань запобігання корупції навряд чи помітить невідповідності у е-деклараціях топ-чиновників.

  Попередній матеріал
  Росія готує ротацію своїх військовослужбовців на окупованому Донбасі – ГУР
  Наступний матеріал
  У Києві буде обмежено рух по Московському мосту
  Loading...

  Петренко – про ефективність роботи НАЗК: Перевіряються тільки 30 посадовців з "першої хвилі"

  Перезавантаження НАЗК та скасування кримінальної відповідальності: найцікавіше із засідання Кабміну

  Петренко назвав прізвища російських офіцерів, причетних до анексії Криму