Разумков
Разумков 5 канал

Разумков прокоментував скандал на Клавдіївській фабриці

Читайте по-русски
Голова ВР вважає, що не зовсім правильно, якщо це буде закріплюватись на законодавчому рівні

Парламент не готовий впроваджувати законодавчі ініціативи щодо припинення торговельно–економічних відносин з Росією, натомість таке рішення має ініціювати Рада Нацбезпеки та Оборони.

Так голова Верховної ради, у коментарі "5 каналу", відреагував на скандал довкола співпраці фабрики на Київщині, яка виготовляла ялинкові прикраси з символікою армії Росії, керівник якої згодом заявив – що дійсно мав договір на постачання іграшок з країною–агресоркою і не порушує закон.

"Я впевнений, що наші фабрики могли б випускати іграшки з логотипом української армії. В нас достатньо сьогодні символів, які могли б бути на ялинкових прикрасах. Якщо ми говоримо про законодавчі ініціативи – це буде не зовсім правильно, якщо це буде закріплюватись на законодавчому рівні. Якщо ми говоримо про санкційні списки – є РНБО. Я також є членом РНБО. Є перелік організацій персоналій, які потрапляють до цього санкційного списку. Я думаю, що цей механізм, який є сьогодні – він достатньо дієвий і він працюючий", – заявив Дмитро Разумков. 

Нагадаємо, історія набула розголосу після того, як відвідувач оприлюднив відео в соцмережі. Обурені ветерани російсько-української війни вирішили навідатися на підприємство. 

 

Попередній матеріал
Командувач ООС привітав військових з Днем Збройних сил України
Наступний матеріал
Зеленський привітав військових з Днем ЗСУ
Loading...