Дмитро Разумков
Дмитро Разумков Верховна Рада Укаїни

Разумков повідомив, коли нардепи проголосують за закон про олігархів

Читайте по-русски
Спікер припустив, що парламентарі в першому читанні закон підтримають

За закон про олігархів нардепи голосуватимуть цього літа. Про це Радіо Свободі розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Та спочатку документ мають підготувати в комітеті. А потрапити до Ради він може вже наступного пленарного тижня.

Спікер припустив, що парламентарі в першому читанні закон підтримають. Та додав, що виступає за декларування чиновниками зустрічей з представниками великого бізнесу.

Водночас вважає, що необхідно прописати так звані запобіжники, які заборонять використовувати закон не на користь держави. Окрім того за словами Разумкова, формуванням списку олігархів має займатися не Рада нацбезбеки та оборони.

"Я, наприклад, вважаю, що повинна бути окрема структура, яка вносила би до цього реєстру для того, щоб потім ні у журналістів, ні у великих бізнесменів, котрі можуть потрапити до переліку олігархів, ні у чиновників не було питань у прозорості ухвалення рішень. Тому що у РНБО, за Конституцією, немає станом на сьогодні таких повноважень", – сказав Разумков. 

Як відомо, Рада національної безпеки і оборони (РНБО) визначатиме, хто в Україні є олігархом. Про це мовиться у внесеному напередодні до Верховної Ради президентом Володимиром Зеленським законопроєкті "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Попередній матеріал
Зіслання Святого Духа. П'ятдесятниця. Божественна літургія з Патріаршого собору УГКЦ – трансляція
Наступний матеріал
День батька 2021: історія киянина, який сам виховує двох дітей
Loading...

"Олігархами мають визнаватися не ті, кого президент не любить, а ті, щодо кого є юридичні підстави": Княжицький про законопроєкт опозиції

Дозволить активізувати боротьбу з корупцією в органах влади: "ЄС" спільно з опозиційними фракціями зареєструвала законопроєкт

Форум "Україна 30. Економіка без олігархів": заяви Зеленського і міжнародних партнерів – включення

Всеукраїнський форум "Україна 30. Економіка без олігархів" – трансляція

Всеукраїнський форум "Україна 30. Економіка без олігархів" – трансляція

"Закон Зеленського ні до чого не приведе": Загребельська про деолігархізацію в Україні