joinfo.ua

ВР внесла зміни до Бюджетного кодексу України

За зміни до Бюджетного кодексу України проголосували 244 народні депутати

Верховна Рада України ухвалила проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення, складання та вдосконалення бюджетів №5131. За відповідне рішення проголосували 244 народні депутати.

5 канал

Як зазначає "Укрінформ", відповідно до закону, місцеві бюджети затверджуються рішенням Верховної Ради Автономної Республіки Крим, відповідної місцевої ради до 25 грудня (включно) року, що передує плановому. Крім того, у цьому законі закладаються зміни у фінансуванні освіти, медицини та соціальної сфери з державного та місцевих бюджетів.

Голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу нардеп Костянтин Іщейкін зазначив, що до цього законопроекту надійшло 233 правки від народних депутатів.

"Комітет з питань бюджету вирішив врахувати 25 пропозицій нардепів до цього законопроекту та відхилити 208. Головним критерієм при опрацюванні комітетом наданих пропозицій було дотримання принципу збалансованості бюджетної системи, а отже показників, що покладені в основу держбюджету на 2017 рік", –зауважив він.

Депутат додав, що найбільш дискусійними вкотре стали пропозиції стосовно порядку надання з держбюджету місцевим бюджетам освітньої та медичної субвенцій, передачі на фінансове забезпечення з місцевих бюджетів компенсації за пільговий проїзд громадян, питання утримання закладів профтехосвіти, зарахування до місцевих бюджетів екологічного податку, встановлення нових нормативів податку на доходи фізосіб.

"Все ж було підтримано алгоритм – зарахування цих коштів до бюджетів місцевого самоврядування у 2017 році здійснювати автоматично: в першому півріччі пропорційно до частки нарахувань місцевого акцизного податку за 2016 рік, у другому півріччі – пропорційно до обсягу реалізованого на відповідній території пального", – підсумував Іщейкін.

Як повідомлялося, Держбюджет-2017 можуть ухвалити вже сьогодні.

Попередній матеріал
Власник вантажівки упізнав водія, що врізався у натовп на різдвяному ярмарку в Берліні – ЗМІ
Наступний матеріал
Ситуація на Сході України є раною на тілі Європи – посол Греції

У "Самопомочі" розповіли, чого побоюються з прийняттям Держбюджету-2017 таким, яким він зараз є

Рада змінила Держбюджет-2016: Збільшено субвенції місцевим бюджетам на 4,36 млрд грн

Україна може отримати наступний транш від МВФ, якщо вчасно ухвалить Держбюджет – міністр фінансів

Розгляд держбюджету-2017: чому депутати планують ухвалити рішення проти ночі

Парубій заявив, що нинішній пленарний тиждень у Раді буде "бюджетним"

5 канал - трансляція наживо