прес-служба Президента України

Ситуація на Сході України є раною на тілі Європи – посол Греції

У ході зустрічі сторони обговорили ситуацію на Донбасі та продовження санкційної політики ЄС проти Росії

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у Посла Грецької Республіки Георгія Пукаміссаса, Посла Республіки Перу в Україні (за сумісництвом) Альберто-Ефраїна-Вільфредо Саласа-Барабна та Посла Боснії й Герцеговини в Україні (за сумісництвом) Александара Драгічевича. Про це інформує прес-служба глави держави.

Зазначається, що під час зустрічі окрему увагу було приділено ситуації на Донбасі та продовженню санкційної політики ЄС проти Росії. За словами Посла Греції, ситуація на Сході України, викликана російською агресією, є раною на тілі Європи.

прес-служба Президента України

прес-служба Президента України

"Президент України та глава перуанської дипмісії обговорили питання поглиблення співпраці між двома державами, активізації двосторонніх політичних відносин та економічного співробітництва, у першу чергу, у машинобудівній, авіаційній та космічній галузях", – йдеться у повідомленні.

Крім того, у ході розмови між Послом Боснії і Герцеговини в Україні глава української держави висловив зацікавленість в інтенсифікації двосторонніх контактів високого рівня між двома країнами.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко привітав АН-132D із днем народження.

Попередній матеріал
ВР внесла зміни до Бюджетного кодексу України
Наступний матеріал
Данилюк: Якщо екс-власники "Приватбанку" не реструктурують портфель корпоративних кредитів, відповідальність передбачена законом

Порошенко обговорив з Байденом націоналізацію "Приватбанку" і співпрацю з МВФ

Потреба в літаках Ан-132D до 2035 року становить близько 290 одиниць – Порошенко