Facebook / Ігор Луценко

Рада змінила Держбюджет-2016: Збільшено субвенції місцевим бюджетам на 4,36 млрд грн

Нардепи ухвалили законопроект про внесення змін до бюджету поточного року

Народні депутати у вівторок, 20 грудня, ухвалили законопроект про внесення змін до Держбюджету-2016 щодо збільшення обсягу субвенцій місцевим бюджетам на 4,36 млрд грн. Відповідне рішення підтримали 277 народних депутатів, передає "Укрінформ".

Згідно із законом №5502, пропонується внести зміни до додатків Закону "Про Держбюджет України на 2016 рік", збільшивши обсяг субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот на 4,36 млрд гривень.

Як зазначається у пояснювальній записці, за підсумками січня-листопада 2016 року існує перевиконання по окремих джерелах доходів загального фонду держбюджету, зокрема по частині чистого прибутку надійшло 10,247 млрд грн, (перевиконання на 2,05 млрд грн) та по зборах на обов'язкове державне пенсійне страхування надійшло 4,76 млрд грн, (перевиконання становить 1,984 млрд грн).

"Враховуючи зазначене, пропонується збільшити дохідну частину загального фонду державного бюджету на 4,36 млрд грн за рахунок очікуваного перевиконання по частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об'єднань) на 2,05 млрд грн та по зборах на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій на 2,31 млрд грн", – йдеться у пояснювальній записці щодо джерел для відповідних субвенцій місцевим бюджетам.

Як повідомлялося, Держбюджет-2017 можуть ухвалити вже сьогодні.

Попередній матеріал
Колегія виборників обрала Трампа президентом США
Наступний матеріал
Урочистості з нагоди завершення побудови першого дослідного зразка літака Ан-132 – відео

Україна може отримати наступний транш від МВФ, якщо вчасно ухвалить Держбюджет – міністр фінансів

Розгляд держбюджету-2017: чому депутати планують ухвалити рішення проти ночі

Парубій заявив, що нинішній пленарний тиждень у Раді буде "бюджетним"

На проведення виборів в ОТГ у Держбюджет-2017 необхідно закласти щонайменше 360 млн грн – Магера

Експерт назвала ризики Держбюджету-2017

5 канал - трансляція наживо