5 канал

Парубій заявив, що нинішній пленарний тиждень у Раді буде "бюджетним"

  Голова Верховної Ради наголосив на важливості розгляду на цьому тижні всіх законопроектів, які необхідні для прийняття "Держбюджету-2017"

  Верховна Рада нинішнього пленарного тижня має розглянути усі законопроекти, пов'язані з бюджетним процесом. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, повідомляє "Укрінформ".

  "Цей пленарний тиждень, який ми розпочинаємо, буде надзвичайно відповідальним, перш за все тому, що це буде "бюджетний" тиждень. І тому для нас надзвичайно важливо, щоб ми склали порядок денний таким чином, щоб розглянути всі законопроекти, необхідні для прийняття Держбюджету на 2017 рік", – наголосив Парубій.

  Крім того, він наголосив, що необхідно також розглянути проекти законів, "які б не дали зупинити судову реформу". Зокрема, за його словами, проект закону "Про Вищу раду правосуддя".

  Нагадаємо, заступник голови ЦВК Андрій Магера в ефірі "5 каналу" заявив, що процес децентралізації має тривати і наступного року, а влада має забезпечити її гідним фінансуванням. На проведення місцевих виборів в об'єднаних територіальних громадах у Держбюджет-2017 необхідно закласти щонайменше 360 млн грн. 

  Попередній матеріал
  "Патріотичний стоп-лист": Світовий Конгрес Українців внесено до російського списку "небажаних організацій"
  Наступний матеріал
  Голова КВУ назвав три головні проблеми виборів у тергромадах
  Теги:
  Loading...

  На проведення місцевих виборів у Держбюджет-2017 необхідно закласти щонайменше 360 млн грн – Магера

  Держбюджет-2017 буде ухвалений вчасно, попри відхилення у ВР законопроекту "про спецконфіскації" – нардеп

  Рада має затвердити держбюджет до 22 грудня – Парубій

  Експерт назвала ризики Держбюджету-2017