ria.ru

"Патріотичний стоп-лист": Світовий Конгрес Українців внесено до російського списку "небажаних організацій"

  МВС РФ і суд раніше вже ліквідували дві українські крайові організації – Об’єднання українців Росії та Федеральну національно-культурну автономію українців Росії

  Російська влада внесла Світовий Конгрес Українців (СКУ) до списку "небажаних організацій" і наразі вирішує, чи залишати його там на постійній основі. Про це розповів президент СКУ Євген Чолій, передає "Укрінформ".

  "СКУ потрапив до списку попереднього "патріотичного стоп-листа" в РФ", – цитує видання слова Чолія. Зараз, за його даними, цілих три російських відомства вирішують, чи бути СКУ в цьому списку постійно.

  Варто зауважити, що внесення до "стоп-листа" відбулося у цілком непрозорий спосіб: ніхто не повідомив, що розглядається дане питання, не звертався, не надав можливості представити свою позицію. Конгрес дізнався про такий розвиток подій зі ЗМІ.

  "Що стосується діяльності українських організацій в Росії, то міністерство внутрішніх справ РФ і суд ліквідували дві найважливіші українські крайові організації – Об’єднання українців Росії та Федеральну національно-культурну автономію українців Росії", – повідомляє видання.

  Чолій поінформував, що українці в Росії вже двічі намагалися відновити ці організації, але спроби були марними. Сьогодні, за його словами, до складу СКУ входять п'ять регіональних організацій з Росії, які беруть участь у заходах Конгресу.

  Нагадаємо, раніше Москва намагалася заборонити діяльність Світового Конгресу Українців.

  Попередній матеріал
  У Тель-Авіві сотні людей вийшли на вулиці з плакатами "Зупиніть геноцид у Сирії"
  Наступний матеріал
  Парубій заявив, що нинішній пленарний тиждень у Раді буде "бюджетним"

  У "ЛНР" почали складати списки "неблагодійних" та "співчуваючих Україні" – ІС

  Президент затвердив розширений санкційний список причетних до агресії РФ в Україні осіб

  Україна розширила перелік заборонених товарів із Росії

  Геращенко пропонує видворяти з України журналістів заборонених російських ЗМІ