president.gov.ua

Президент затвердив розширений санкційний список причетних до агресії РФ в Україні осіб

  Додатково до санкційного списку включено 335 фізичних та 167 юридичних осіб

  На сайті Президента України опубліковано указ, який вводить в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

  16 вересня 2016 року відбулося засідання РНБО України, на якому були продовжені санкції стосовно всіх фізичних (за винятком осіб, які померли) і юридичних осіб, запроваджені з 16 вересня 2015 року.

  На цьому засіданні було також прийнято рішення щодо розширення переліку осіб, стосовно яких мають бути запроваджені персональні обмежувальні заходи (санкції). Так, додатково до санкційного списку включено 335 фізичних та 167 юридичних осіб, ідентифікаційні дані щодо яких підлягали додатковій перевірці. Жодних змін щодо переліку фізичних і юридичних осіб, який було прийнято на засіданні РНБО 16 вересня 2016 року1, не вносилося.

  Додатково Президент доручив підготувати окреме рішення щодо обмежувальних заходів (санкцій) по відношенню до осіб, які були причетні до проведення так званих "виборів до Державної Думи РФ" на території анексованого півострову Крим. Це стосується як "депутатів", так і членів "виборчих комісій". Рішення щодо цього переліку осіб буде оприлюднене найближчим часом.

  Як повідомляв 5.ua, в представництві ЄС в Україні заявили, що Євросоюз навряд зніме з Росії санкції, пов'язані з анексією Криму.

  Попередній матеріал
  До Києва йдуть морози
  Наступний матеріал
  На Одещині встанови пам’ятник загиблим пасажирам катера "Іволга"

  Могеріні пояснила, чому жодна країна ЄС не запропонувала введення санкцій проти РФ

  США та Британія планують нові санкції проти Росії та режиму Асада

  Меркель закликатиме ЄС до введення нових санкцій проти РФ – ЗМІ

  Останні резолюції ПАРЄ щодо України вплинуть на питання продовження санкцій ЄС проти Росії – політичний експерт

  Безвіз та санкції проти РФ: Порошенко провів телефонну розмову з прем'єром Нідерландів

  5 канал - трансляція наживо