Ігор Лапін, депутат VIII скликання
Ігор Лапін, депутат VIII скликання 5 канал

Путін і так уже на Донбасі з бурятами, балалайками і танками – Лапін про запрошення Зеленського

Читайте по-русски
Замість кликати агресора на чергові переговори, Зеленському варто продемонструвати готовність давати відсіч, вважає ексдепутат та ветеран АТО

Президенту Володимиру Зеленському не варто запрошувати Володимира Путіна на Донбас для переговорів, адже він там і так присутній у вигляді російської армії, краще нагадати йому, аби Росія забиралася звідти – продемонструвавши готовність давати відсіч. Про це в програмі "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі" сказав ветеран АТО, народний депутат VIII скликання Ігор Лапін.

"Путін і так сьогодні зі своїми ведмедями, бойовими бурятами, балалайками і танками присутній на Донбасі, ми не знаємо, як його звідти виперти. Не треба його ще й персонально сюди звати. Навпаки, йому треба кожного разу нагадувати – йди геть, забирайся звідти. А президент виходить і його сюди кличе для якихось переговорів, якихось зустрічей", – зазначив він.

"Якщо ти вже хочеш показати, що ти готовий давати відсіч – розберись із саботажем у Міністерстві оборони. Подивіться, скільки танків Путін підпер під кордони України, а за два роки жодної "Стугни" не закупили Збройні сили. Жодної, наголошую, – хоча вільних "Стугн" на заводі немає – знаєте чому? Тому що на них черга з західних партнерів, вони їх закупають – а ми в Збройні сили не постачаємо. То якщо ти хочеш показати, що ти готовий протистояти, то було б знаковим – розібратися з тими саботажниками в держзакупівлі і так далі", – сказав Лапін.

Дивіться повний запис програми "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова:

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський запропонував російському лідеру Володимиру Путіну провести зустріч в будь-якій точці українського Донбасу, де зараз триває війна.

У відповідь російський президент заявив, що керівництво України має зустрічатися з керівниками так званих "ДНР і ЛНР", а вже "потім обговорювати ці проблеми з представниками третіх країн, якою в цьому разі є Росія".

Попередній матеріал
"Путін уже програв Байдену, як середньовічний дикун": депутат про російські війська біля українського кордону
Наступний матеріал
Уроки проводять у коридорах – на Львівщині сільська школа потребує капітального ремонту
Loading...