Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

"Пристойні результати видно лише у спортзалі": у мережі оцінили останні дії президента

  Читайте по-русски
  Прогресу немає, зниження темпів поступок Путіну викликане винятково страхом перед вуличними протестами, кажуть коментатори

  Досить гостро на останні політичні кроки президента України Володимира Зеленського відреагували експерти й активісти. Зокрема, серед коментаторів – блогер Карл Волох та ветеран АТО Валерій Прозапас. Відповідні коментарі були опубліковані у Facebook.

  Галина Рогожкіна:

  У 1991 році теж була потужна пропаганда проти пана В'ячеслава Чорновола. Комуняки зробили нас усіх, як зараз це робить самі знаєте хто, бо назвати президентом оте продажне г**но – не рухаються пальці по клаві.

  Карл Волох:

  Після Нормандської зустрічі деякі оптимістичні політкоректні люди висловили припущення, що Зеленський, "глянувши в очі Путіну", почне дрейф у патріотичний бік. На підтвердження наводився факт, що під час саміту він не здав чекістам нічого більшого, ніж те, на що погодився під час його підготовки.

  Аж ось приходить учорашній день – і "Янелох" демонстративно ігнорує першу річницю створення ПЦУ. І стає абсолютно зрозуміло, що ніякого прогресу немає, зниження темпів поступок Путіну викликане винятково страхом перед вуличними протестами.

  Проблема не в тому, що президент відвідує спортзал, а в тому, що це поки що єдине місце, де він демонструє пристойні результати. А надмірна увага цій, м'яко кажучи, не найважливішій для керівника держави сфері його діяльності дратує сьогодні навіть деяких його прихильників.

  Валерій Прозапас:

  Колись президент Порошенко вибачився за обіцянку швидко закінчити війну, хоча давав її під час нашого наступу і реального визволення територій, задовго до прямого вторгнення армії РФ. Тепер ми знов маємо загиблого та поранених, вже після сакральної Нормандської зустрічі. Буде вибачення від президента Зеленського?

  Чи продовжаться репресії проти військових, а сам він знову освячуватиме своєю присутністю поліцейські шоу, спрямовані на дискредитацію українського спротиву Кремлю?

  Таня Адамс:

  Коли наступного разу когось потягне написати "і знову пробито дно", треба би зрозуміти, що це вже не дно і пробивати там вже нічого. Знаєте такий російський телеканал "Звєзда"? Це той, який ліпив фейки про українських військових, які гнали худобу в мирних українців, а запуск ракети з Байконура видав за обстріл Макіївки карателями ЗСУ. Підрозділ міністерства оборони РФ. Добре навчені і жирно оплачувані пропагандони небратів.

  Ну так ось. Пан Зеленський запросив їх до Києва. "Наша знімальна група летить до Києва. Пан президент Володимир Зеленський на прес-конференції сам запросив журналістів у гості", – розповіла кореспондент "Зірки" Діана Сіразі.

  Нагадаємо, нещодавно у "Європейській солідарності" закликали розслідувати втручання Офісу президента у роботу правоохоронних органів у зв'язку з розслідуванням убивства Павла Шеремета.

  Попередній матеріал
  На Інститутській у центрі Києва помер чоловік
  Наступний матеріал
  Поліція відпустила затриманих представників "Нацкорпусу" – вони повертаються до ВР
  Loading...

  Зеркаль розповіла про головну ваду Зеленського

  Префект в Україні не має бути наглядачем від президента – Барна

  Між Трампом і Зеленським відбувалася "хімія" – Зеркаль про зустріч лідерів у США

  Справа Шеремета: в "ЄС" закликають розслідувати втручання ОП в роботу правоохоронних органів

  "Шлях до перемир'я чи пастка?" – підсумки Нормандської зустрічі у Парижі

  Активісти дізналися про причини призначення генерала часів Януковича на посаду в СБУ