Скріншот із відео

Продовжують пробивати дно: "Квартал-95" глузував із Трампа, зобразивши його без штанів – відео

Обозреватель

У сценці, зображеній коміками, президент США грає на роялі різдвяну мелодію, аби довести, що він "на одній хвилі" із Зеленським

Актори студії "Квартал-95" на концерті 15 грудня в одному з номерів висміяли американського президента Дональда Трампа, зобразивши, як він грає на роялі без штанів. Відео із красномовними коментарями поширили користувачі соцмереж.

У номері Трамп нібито дзвонить українському президентові Володимиру Зеленському по Skype, щоби привітати його з Новим роком.

Буцімто Трамп каже, що після їхньої останньої зустрічі справи у нього просуваються "не дуже". Він просить Зеленського позичити поліграф для майбутнього допиту в конгресі у справі про імпічмент.

Аби довести, що він "на одній хвилі" з українським колегою, Трамп знімає штани і починає награвати на роялі різдвяну мелодію. Ймовірно, президент США грає на роялі в такому вигляді на знак солідарності зі старим архівним номером Зеленського у "Кварталі", де той робив так само.

Як повідомляв 5.ua, фонд "Демократичні ініціативи" та КМІС провели соціологічне опитування, дані якого свідчать про погіршення ставлення українців до президента Володимира Зеленського та його команди.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ