Війна на Донбасі
Війна на Донбасі giga.ua

"Припинення війни з Росією "станом на завтра" – це капітуляція": Казанський про загрозу для України стати сателітом

Читайте по-русски
Коли російська влада хоче перетворити Україну на колонію, "перестати стріляти" – це інфантильні обіцянки

Блогер та політичний оглядач, уродженець Донецька Денис Казанський переконаний, що війну з Росією в наявних умовах закінчити неможливо. Свою думку він пояснив в ефірі "Час: Online" на "5 каналі". Він зазначив, що єдиний спосіб припинення війни "станом на завтра" – це капітуляція.

"Якщо ми повністю приймаємо всі умови Росії, вона перестане стріляти. Росія хоче, щоб Україна була, умовно кажучи, її колонією, державою-сателітом. І ми (Україна – ред.) в цих умовах не можемо гарантувати мир. І ніхто не може нам гарантувати, що зараз на нас не нападуть. Це не може гарантувати жоден президент – Зеленський чи хтось інший. Тому не треба роздавати таких інфантильних обіцянок", – зазначив блогер.

Він переконаний, що єдиний спосіб для України стримати агресора – зміцнити власну економіку й армію. А без сильної економіки – й сильної армії бути не може.

"Щоб на нас не нападали, треба зміцнювати економіку й армію. "Мир", "перестати стріляти" – це інфантильні обіцянки. Не від нас це залежить. Ми могли б не стріляти, але ж не ми окупували чужу територію. Ми реально не можемо припинити стріляти, бо це загроза для нас", – наголосив він. І додав, що в умовах, коли російська влада ставить за мету перетворити Україну на залежну територію, українська влада не може гарантувати мир.

"Це на роки", – констатував він, додавши, що інакше ситуація може складатися лише якщо у Росії відбудеться повна зміна влади.

Казанський зазначив, що безпосередньо від України залежить безпека її кордонів, але при цьому держава не може застрахувати себе від чужого вторгнення.

Попередній матеріал
Міністр інфраструктури розповів, у чому Deutsche Bahn консультуватиме "Укрзалізницю"
Наступний матеріал
"Створення нового Придністров'я": Казанський пояснив, чому розведення військ і спільне патрулювання – це маніпуляція і піар
Loading...

"Бачить, що робиться під водою": Воронченко розповів, як і для чого Росія наростила своє озброєння в Криму

СБУ оцінила результати заборони російських соцмереж

"Пам'ятаю мить, коли почув про російську агресію в Криму": посольство США записало відеозвернення

Джемілєв: "Рано чи пізно Крим буде звільнений"

Вибухи чули за кілометри: як росіяни намагалися прорвати лінію розмежування – сюжет

Розведення військ слід продовжувати, незважаючи на спробу наступу на позиції ЗСУ – Арахамія