Опорник ЗСУ на Луганщині
Опорник ЗСУ на Луганщині Facebook / Прес-центр АТО

При Зеленському на лінії фронту ліквідували цілу мережу опорних пунктів ЗСУ – "СтопРеванш"

Читайте по-русски
Серед населених пунктів, які можуть здати – стратегічно важлива промзона Авдіївки

На передовій було ліквідовано 116 опорних пунктів, які тримали лінію укріплень. Це – взводні опорні пункти, ротні опорні пункти, бліндажі та секрети. Кожен з них – маленька фортеця, яка повинна стримати значно більші сили ворога, передає "СтопРеванш".

"Це щонайменше 30 людей, які постійно перебувають в режимі контролю, спостереження, і готові будь-якої миті охороняти й обороняти цю межу, умовну межу фронту. Наразі їх там немає", – пояснює ветеран Російсько-Української війни Олександр Погребиський.

І це ще не кінець. Вже готовий список ще шести сіл, з яких накажуть відступити.

Таким інсайтом поділився ветеран АТО Тім Златкін: "Напевно, для того, щоб сепари та російські війська закріпилися ще більше. Вони зараз узагалі не соромляться навіть приганяти екскаватори, рити настільки великі та міцні бліндажі. Там залізобетон – там уже не підкопаєшся".

Як повідомляє "СтопРеванш", серед населених пунктів, які можуть здати – стратегічно важлива для української армії промзона Авдіївки, яка перерізає дорогу між Луганськом та Донецьком.

"Війна на сході України – це фактично війна за дороги. Це в кіно показують – ура, побігли на кулемети. А насправді, якщо навіть найвмотивованіша, найдосвідченіша, найоснащеніша армія не отримуватиме своєчасно боєприпасів і палива, чи навіть води – ця армія воювати не зможе", – пояснює дослідник АТО Юрій Руденко.

Подробиці – дивіться у відео.

Попередній матеріал
"Господь нам ставить велику мету" – протоієрей ПЦУ на з'їзді партії "ЄС"
Наступний матеріал
"Я за Україну без дилетантизму і популізму" – колишній політв'язень Сущенко про те, чому йде на місцеві вибори з "ЄС"
Loading...