Операції МВС: терорист vs порушник карантину
Операції МВС: терорист vs порушник карантину Facebook / Alex N Alex Noyt

Що вказує на фейковість луцького теракту – розбір від "СтопРеваншу"

Читайте по-русски
Вже понад 50 років існують протоколи звільнення транспортних засобів, – нагадує ветеран спецназу

Українці не повірили в теракт у Луцьку – соцмережі вибухнули жартами, а владу звинуватили у фейку. Якщо вже зібрані докази підтвердяться – буде грандіозний скандал, йдеться у матеріалі проєкту "СтопРеванш".

Вже наступного дня на суді затриманий підозріло активно нахвалював Зеленського, зауважив Тарас Чорновіл: "Розказував, що всі політики погані, один-єдиний відповідальний, який захотів від нього – терориста, врятувати людей. Все остаточно стало на місця. Насправді витримували термін, витримували паузу, привертали увагу, розкручували тему по максимуму".

Чому взагалі Зеленський вів перемовини з терористом та виконав його вимоги – дивується ветеран радянського спецназу Зеленько: "Це все одно, що сказати, що йде складна операція з пересадки серця, у хірургів не виходить, приїжджає Зеленський – і операція блискавично завершується. Це абсурд. Якщо він зміг за сім хвилин зробити операцію з пересадки серця, то значить операції з пересадки серця не було".

Тим паче, що ситуація в Луцьку була абсолютно штатною. Для спеців це як горішок розкусити, додає Зеленько: "Існують уже понад 40-50 років протоколи звільнення транспортних засобів, літаків, будівель, робота на відкритій площині. Якщо звільнення літака – це 60 секунд, звільнення транспортного засобу – 20 секунд".

Але країну тримали в напрузі 13 годин. Підігрівали медіа. Аж поки не з'явився рятівник – Зеленський. А всього лиш треба було дати наказ снайперам, які оточили автобус. Терористу гарантували життя – переконаний ветеран Російсько-Української війни Олексій Петров: "За інсайдерською інформацією, кожен снайпер по 3-4 рази брав його в приціл. Достатньо було секунди, аби його зняти. Але його максимально довго тримали в полі зору ЗМІ. Йому давали це зробити".

Підозри посилює те, що в зоні операції не відключили зв'язок: "Завжди закривається будь-який зв'язок, кладеться в достатньо великому радіусі. Для того, щоб спілкуватися, йому передають завжди радіотелефон із конкретною фіксованою частотою. Це не було зроблено", – каже Зеленько.

Читайте також: Зеленський переступив міжнародні закони, виконавши умову терориста – "СтопРеванш"

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині науковці сподіваються, що знайшли могилу Олександра Поля – сюжет
Наступний матеріал
Одіозний суддя Павло Вовк не прийшов на допит у НАБУ
Loading...