'Право на владу'
'Право на владу' Скріншот відео

Провладний "1+1" займається пропагандою в стилі російського телебачення – заява "ЄС"

  Читайте по-русски
  Партія "Європейська Солідарність" отримала запрошення на програму, але в останній момент телеканал "1+1" скасував запрошення, йдеться у заяві політсили

  Провладний телеканал "1+1" вкотре вдається до прийомів російської пропаганди, негідної для професійної вільної журналістики. Про таке йдеться у заяві "Європейської солідарності" на сайті політсили

  У "ЄС" зауважили: "Під час програми "Право на владу" ведуча Наталія Мосейчук дозволила собі відверте оббріхування п'ятого президента України, заявляючи про нібито кримінальні правопорушення у зв'язку з міфічними "панамськими офшорами" Петра Порошенка. При цьому режисура програми передбачала, що ні сам Порошенко, ні його представники, ні його адвокати, які могли б відповісти на абсурдні звинувачення авторів телевізійного дійства, не мали бути присутніми на самій програмі. Про те, що саме такий сценарій був заздалегідь спланований, свідчить те, що напередодні партія "Європейська солідарність" отримала запрошення на програму, але в останній момент телеканал "1+1" скасував запрошення, обґрунтувавши це тим, що в усій телестудії не знайшлося місця для представника партії, яка має третю за кількістю депутатів фракцію у парламенті країни".

  "Це, однак, не утримало ведучих від нав'язування суспільству неправдивої інформації, яку спростували не лише партія "Європейська солідарність", а і правоохоронні органи Панами, які закрили будь-які справи проти Петра Порошенка. Спілкуючись із генпрокурором Русланом Рябошапкою ведуча ток-шоу цитувала юриста часів Віктора Януковича Андрія Портнова, але "забула" процитувати заяву адвокатів Петра Порошенка про порушення проти цього діяча у Панамі кримінальної справи за надання неправдивої інформації…", – йдеться у повідомленні політсили. 

  У "ЄС" також наголошують, що відсутність збалансованої позиції та права на відповідь є "прямим порушенням стандартів свободи слова та свідчить про цілковиту політичну заангажованість телеканалу, який не гребує методами авторитарної пропаганди у стилі російських "скабєєвських" шоу".

  Як повідомляв 5.UA, прокуратура Панами закрила "портновську" справу проти Порошенка. За словами адвоката, після двох місяців вивчення справи прокуратура Панами не знайшла жодних доказів проти п'ятого президента. Натомість у Панамі відкрили справу проти Портнова. 

  Попередній матеріал
  Рада створила спеціальну комісію, яка опікуватиметься відновленням територіальної цілісності України – подробиці
  Наступний матеріал
  У "Слузі народу" запропонували обкласти податками служби таксі
  Loading...