Петро Порошенко

Прокуратура просить допитати Порошенка у справі про держзраду Януковича в режимі відеоконференції – суд задовольнив клопотання

Сторона звинувачення отримала лист з АП, в якому йдеться, що "заходи підвищеної безпеки, пов'язані з безпосередньою участю в судовому засіданні Президента України Петра Порошенка, можуть ускладнити роботу суду"

Прокуратура просить суд допитати Президента України Петра Порошенка у справі про державну зраду Віктора Януковича в режимі відеоконференції. Про це повідомив прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко в ході засідання. Він додав, що Порошенка просять допитати по відеозв'язку з АП. Допит має розпочатися о 14:00 і відбуватися півтори години.

За словами прокурора, сторона звинувачення отримала лист з Адміністрації Президента, в якому йдеться, що "заходи підвищеної безпеки, пов'язані з безпосередньою участю в судовому засіданні Президента України Петра Порошенка, можуть ускладнити роботу суду". 

У листі також згадується про поважні причини, через які чинний глава держави не може прибути до суду. Вони стосуються виконання ним функцій Президента. 

Своєю чергою один із адвокатів Януковича заявив, що наразі немає обставин, які перешкоджають присутності Порошенка в залі суду.

Зауважимо, що Оболонський суд Києва, де будуть допитувати Порошенка, взяли під посилену охорону. Як повідомляє Інтерфакс-Україна, ретельно перевіряли журналістів і всіх учасників судового засідання. Силовики перевірили і прилеглу територію - газони та дерева.

Наразі суд відправився до нарадчої кімнати.

ОНОВЛЕНО: Станом на 10:50 суд задовольнив клопотання прокурорів.

"З огляду на наведене, враховуючи, що стороною обвинувачення наведені достатні підстави для допиту свідка в режимі відеоконференції, колегія суддів вважає, що клопотання прокурорів підлягає задоволенню...ухвала оскарженню не підлягає", - зачитав суддя.

Попередній матеріал
Україна є санітарним кордоном між Росією та Європою – Геращенко
Наступний матеріал
Засідання Кабінету Міністрів України – відео

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – трансляція

Чи варто чекати скандальних викриттів від судового процесу над Януковичем – "Час. Підсумки дня"

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – відео

Посередники в ході анексії Криму та генерали ФСБ в Україні: про що засвідчив Наливайченко на суді у справі Януковича

Виступ Президента України Петра Порошенка в Давосі – відео

Засідання суду у справі про держзраду Януковича: свідчить Петро Порошенко – відео