Судове засідання у справі Януковича: про що говорив свідок і які ще допити заплановані на сьогодні – включення із зали суду

Зі слів кореспондента, судове засідання розпочалося не відразу з допиту

Судове засідання у справі про державну зразу Віктора Януковича триває в Оболонському суді Києва. Там продовжують допитувати свідків обвинувачення. Зокрема, суд уже заслухав Андрія Цимбалюка – радника постійного представництва України в ООН. Перебіг судового засідання відстежує кореспондент "5 каналу" Сергій Барбу. 

"Якщо говорити про нинішнє засідання, то вже встигли якраз допитати радника постійного представництва України при ООН. Саме ж засідання розпочалося за декілька хвилин із запізненням і не одразу з допиту. Зокрема, адвокати Януковича прохали, щоби судді самі взяли самовідвід, позаяк вони наводили цитати із преси, говорили про буцімто якийсь тиск на цих суддів, і так чином все це відбувалося близько 15 хвилин. Реакція суддів була такою – вони просто відмовилися робити це і просто далі продовжили саме засідання і розпочався сам допит", – сказав він.

Барбу додав: "Тривав він (допит Цимбалюка - 5.UA) вже у стилі цього засідання, тобто спочатку свої питання ставили прокурори до свідка, періодично адвокат перебивав ці запитання або намагався якось свої поставити, або говорив про те, що це запитання не є коректним. Потім адвокати також мали можливість допитати самого свідка, в цей діалог також вступав і прокурор, який говорив, що певними питаннями нібито на свідка чиниться тиск".

Які факти озвучував радник постійного представництва України в ООН Андрій Цимбалюк, дивіться у включенні нижче:

Зі слів кореспондента "5 каналу", сьогодні ще заплановано допитати і почути свідчення Валентина Наливайченка – екс-керівника Служби безпеки України, а також Ігора Тенюха – екс-міністра оборони.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО – відео
Наступний матеріал
У Сімферополі окупанти затримали ще одного кримського татарина

Засідання суду у справі про держзраду Януковича: свідчення екс-голови СБУ і колишнього в.о міністра оборони – трансляція

Новий рік – старі проблеми: чому перенесли суд щодо держзради Януковича

У Києві триває засідання суду у справі про держзраду Януковича – відео

Шпигувала на РФ: скільки років за ґратами отримала жінка-військовий Нацгвардії

Херсонський суд заґратував "екс-заступника міністра спорту" окупованого Криму

СБУ затримала екс-заступника "міністра спорту" окупованого Криму