Розвідка виявила російський спецназ на Донбасі inforesist.com.ua

"Продовження навчань "Захід-2017": до Мінська прибув спецназ РФ

На офіційному сайті білоруського Міноборони поки мовчать, а російська сторона вже повідомила про новий вишкіл на території Білорусі

 У понеділок, 25 вересня, підрозділ спецпризначення Повітряно-десантних військ (ВДВ) Російської Федерації прибув до Мінська. Як з'ясувалося, підставою для цього стало проведення двосторонніх тактико-спеціальних навчань. Про це повідомляє білоруське телебачення "Вelsat".

Як зазначається у повідомленні, у ході навчань співпрацюватимуть підрозділи спецназу ВДВ Росії і сил спеціальних операцій Збройних сил Білорусі. Проходитиме такий вишкіл на одному з білоруських полігонів. Наразі невідомо, про який саме майданчик йде мова.

Підготовку до навчань проведуть протягом 25 вересня – 8 жовтня. А от кількість військових Росії, які прибули до Мінська, досі не розкривається.

Додамо, що на офіційному сайті Міноборони Білорусі жодної інформації про нові навчання немає.

Нагадаємо, 20 вересня мали завершитися скандальні російсько-білоруські навчання "Захід-2017". Більш того, раніше у білоруському Міноборони запевняли: війська Російської Федерації до 30 вересня залишать територію Білорусі.

Як повідомляв 5.UA, у НАТО зазначали, що військові навчання "Захід-2017" у Білорусі можуть виявитися "троянським конем" і після їх закінчення Росія може залишити армію в Білорусі. У Генштабі ЗСУ вважають, що спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017" – це чергова спроба тиску агресора не лише на Україну, а і на країни-члени НАТО. У першу чергу, на країни Балтії і Польщу.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Захід-2017": РФ почала виведення військ з Білорусі – фото

Танки "Захід-2017"
/
Танки "Захід-2017"
Танки "Захід-2017"
/
Танки "Захід-2017"
Танки "Захід-2017"
/
Танки "Захід-2017"
Танки "Захід-2017"
/
Танки "Захід-2017"
Танки "Захід-2017"
/
Танки "Захід-2017"
Танки "Захід-2017"
/
Танки "Захід-2017"

Попередній матеріал
Важлива послуга у 2 кліки: українці зможуть замовити онлайн довідку про несудимість
Наступний матеріал
Чи потрібно позбавити громадянства Сакварелідзе та покарати Тимошенко – "Час. Підсумки дня"
Loading...