Президент здійснив "дивно-незвичайний" візит до миколаївських десантників – Бірюков

Петро Порошенко без попередження відвідав польовий табір 1-го батальйону 79-ї бригади ВДВ

Радник Президента України Юрій Бірюков у Facebook розповів про обставини сьогоднішнього відвідання Петром Порошенком десантників 79-ї окремої аеромобільної бригади. Він написав: "Цей візит був дивно-незвичайний, веселий і розбишацький. Спланований без участі ГШ і МО, без оповіщення командування, без анонсів і фарбування трави. Просто Верховний приїхав у польовий табір 79-ки. Ні, ну звичайно генерали намагалися наздогнати потяг, що відходить. Звичайно була сотня здивованих дзвінків від командування – як так, Верховний до вас, навіщо-чому".

Сама зустріч, зі слів Бірюкова, пройшла без офіціозу: "Без шикувань, без показухи, без парадно-показової безглуздої стрілянини по кущах – без усього того, з чим дуже хочеться боротися. До 1-го батальйону 79-ки. До своїх. До Майка, до Чайки. Яких пам'ятає по іменах і обставинах отримання нагород. Просто поговорили. Просто розповів про перспективи та плани. Зажадавши вимкнути всі камери, розповів кілька невідомих подробиць про те, як колеги з ССО недавно не відповідали. Нагородив. І просто поговорили".

"Не все пройшло ідеально-бездоганно-гладко. Але ми вчимося, в тому числі і на власних помилках. І він буде тепер все частіше і частіше спілкуватися зі звичайними бійцями. Без підготовки і фарбування трави. Як з Василем Ексдансером і Мартіном Брестом кілька тижнів тому (тоді Президент зателефонував бійцям, які знищили російську БМП – 5.ua), як через кілька тижнів з .... ні, не скажу", – підсумував радник Президента.

Сам глава держави описав цю подію у своєму Facebook лаконічно і без наведених вище подробиць: "Впевнений у надійності наших Збройних Сил! Перебуваючи в Миколаєві, заїхав до хлопців з 79-ки. Вислухав бійців і перевірив їхній солдатський побут".

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У київському метро в пасажира знайшли зброю та наркотики
Наступний матеріал
Нардеп: Агентура Путіна в Європі надпотужна

Порошенко вимагає у Луценка й Авакова звільнити прокурора та начальника поліції Миколаївської області

Порошенко: голова Миколаївської облдержадміністрації подав у відставку

Порошенко планує зняти проблему завищених портових зборів і доступу до причалів

Порошенко – звільненим бранцям: У вас не було жодної секунди коливань, що Україна бореться за вас

Порошенко доручив готувати інфраструктуру на випадок вторгнення Росії

Порошенко: "Гібридна агресія" вимагає від України "гібридної оборони"