Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Президент підписав закон про введення реєстру педофілів

  Читайте по-русски
  Реєстр являтиме собою автоматизовану електронну базу даних

  Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за статеві злочини. Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

  Так, 27 грудня законопроект було направлено на підпис президенту, а вже 13 січня його було повернуто з підписом від глави держави, йдеться на сайті парламенту.

  Зазначимо, законопроєктом №0887 про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої чи малолітнього, запроваджується добровільний захід медичного характеру у вигляді хімічної кастрації, що буде застосовуватись до осіб, які вчинили особливо тяжкий злочин проти статевої свободи та недоторканості малолітньої чи малолітнього й страждають розладом сексуальної переваги (педофілією), після відбуття особою покарання у вигляді позбавлення волі протягом не менш як дев'ять років.

  Також проєкт закону посилює відповідальність за злочини, вчинені щодо особи, яка не досягла 14 років, незалежно від її добровільної згоди. Особа, яка раніше вчиняла такі злочини, у разі їх повторності, буде довічно позбавлена волі.

  Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про створення Єдиного реєстру педофілів. Законопроєкт №0887 підтримали 325 народних депутатів.

  Попередній матеріал
  В Україні від грипу померла жінка, яка виношувала дитину, – немовля вдалося врятувати
  Наступний матеріал
  "ОПУ тиждень мовчав після тупого повідомлення про Оман": "ексслуга" про новий злив Джокера
  Loading...

  Верховна Рада ухвалила закон про створення реєстру педофілів

  Скандал навколо Іванісова: як на інформацію про "Зе-педофіла" відреагували Зеленський та Арахамія

  Як відбувається хімічна кастрація та яким має бути реєстр педофілів – пояснення юриста