Прем'єр Гончарук
Прем'єр Гончарук 5 канал

Прем'єр Гончарук підписав документи з європейськими банками на 900 млн євро – для чого

  Читайте по-русски
  Документи було підписано в рамках Інвестиційного форуму ЄБРР для країн-членів Східного партнерства

  Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук підписав два документи на загальну суму 900 млн євро щодо проєкту співфінансування Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку будівництва українських доріг.

  "Сьогодні ми підписали два документи на загальну суму EUR900 млн, які підуть на реконструкцію та будівництво доріг. Це 340 кілометрів у п‘яти областях. Уже через три роки траса Київ – Одеса стане першим автобаном європейського рівня по всій протяжності!" – наводить слова Гончарука прес-служба Кабінету Міністрів.

  Він додав, що уряд України надалі впроваджуватиме в законодавство необхідні антикорупційні та інституційні зміни, щоб надалі лише посилювати співпрацю з ЄІБ, ЄБРР та іншими міжнародними партнерами.

  Так, серед документів, які Гончарук сьогодні підписав: Фінансова угода "Європейські дороги України III" між Україною та ЄІБ на EUR450 млн і Меморандум про взаєморозуміння між Кабміном і ЄБРР про спільну реалізацію проєкту "Розвиток транс'європейської транспортної мережі" на ще EUR450 млн.

  "Документи було підписано в рамках Інвестиційного форуму ЄБРР для країн-членів Східного партнерства, який відбувся 22 листопада в Лондоні, Велика Британія", – зазначили в уряді.

  Як повідомляв 5.UA, Олексій Гончарук розповів, що уряд відкриває систему моніторингу виконання угоди про асоціацію з Євросоюзом, яка досі була доступна лише для працівників Кабміну. Програмне забезпечення під назвою "Пульс угоди" буде в мережі інтернет у вільному доступі.

   

  Попередній матеріал
  Євросоюз закликав Росію забезпечити безперешкодний та вільний прохід до Азовського моря
  Наступний матеріал
  Хто замовив усі справи проти Порошенка – версія західних ЗМІ

  Екснардеп Світлана Заліщук стала штатним радником прем'єра

  Прем'єр назвав основні умови, щоб створити комфортне бізнес-середовище в Україні

  Заяви про приватизацію, ВВП та Коломойського: Гончарук відкрив 2-й день Міжнародного економічного форуму

  Важливо перезапустити НАЗК для успішної боротьби з корупцією – Гончарук

  Гончарук гостро відреагував на сприяння Німеччини в імплементації "Північного потоку-2", затегавши Меркель

  Кабмін звітує про підсумки чергового засідання – завершено