Андрій Парубій
Андрій Парубій ukr.media

"Позитивний прогноз" від Парубія: коли Рада ухвалить найважливіші реформи

До реформ внесена величезна кількість поправок: до освітньої - 1700, до судової - близько 5500

У вересні Верховна Рада зможе розглянути і прийняти законопроекти щодо реформування освіти, медицини, пенсійної системи, а також завершити судову реформу. Принаймні, на це сподівається спікер парламенту Андрій Парубій. Про це він заявив на засіданні Погоджувальної ради голів фракцій, передає "5 канал". 

"Думаю, що найближчі 2-3 тижні ми повинні пройти кожну з цих запропонованих реформ і прийняти по ним рішення", - відзначив Парубій.

Він додав, що кожна з цих реформ є об'ємною і передбачає розгляд великої кількості поправок.

Так, до медичної реформи внесено 893 поправки, реформи освіти - 1700, судової - близько 5000, пенсійної - 2100 поправок. Водночас Парубій зауважив, що наполягатиме на розгляді кожної з реформ за повною процедурою.

Також голова ВР пропонує розпочати роботу над реформами із освітньої. Далі, за його словами, є дві пропозиції щодо черговості розгляду законопроектів.

"Є різні пропозиції: є пропозиція, щоб ми у четвер розпочали з медичної реформи, є пропозиція, щоб розпочати з судової реформи", - розповів він.

Водночас Парубій додав, що на порядку денному ВР також залишаються кадрові питання: обрання членів Рахункової палати, Уповноваженого з прав людини, а також обрання нових членів Центральної виборчої комісії (ЦВК). 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Краса по-українськи: Жінки у Раді продемонстрували розмаїття вишиванок – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Вересневий викрутас: У Карпатах випав перший сніг – відео
Наступний матеріал
Лисенко: Внаслідок ворожого обстрілу в Мар'їнці поранено бійця