Позбулися радянського надбання: у Міноборони розповіли про особливості модернізованих радіозасобів

У міністерстві зауважили, що такого устаткування, як сьогодні, управління зв'язку не мало за всі часи незалежності України

Українські Збройні сили позбулися радянських засобів зв'язку. За останні 4 роки практично вилучили радіозасоби, які виробляли в Радянському союзі і які не були захищені від ворожої розвідки.

Зокрема, за інформацією Міністерства оборони, короткохвильову та ультракороткохвильову апаратуру минулого століття замінили на новітні цифрові радіозасоби й допоміжне обладнання. Нині війська зв'язку Збройних сил України відзначають своє професійне свято.

"Зараз сучасна радіостанція має дві важливі речі. Перше – вона шифрує зв'язок. Тобто нікому не зрозуміло, яке завдання поставив командир підлеглому. І друге – вона здатна протистояти перешкодам. Є багато принципів уникнення перешкод, інтелектуальні й інші. Але якщо, наприклад, на одній частоті є подавлення, то вона автоматично переходить на іншу частоту. І що швидше вона переходить, то вона дорожча. Таких радіостанцій у нас небагато, але всі засоби, які ми купуємо для Збройних сил, вони всі шифрують", – пояснив начальник військ зв'язку ЗСУ Володимир Рапка.  

У міністерстві зауважили, що такого устаткування, як сьогодні, управління зв'язку не мало за всі часи незалежності України. Модернізацію проводять державним коштом, а також за рахунок фінансової і технічної допомоги союзників – Сполучених Штатів, Канади і Великої Британії.

Дивіться також:

"Нервова система" армії: у зоні АТО відбулись навчання військових зв'язківців – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Двоє дітей стали жертвами жахливої аварії на Херсонщині
Наступний матеріал
У поліції розповіли, на якому етапі перебуває слідство – щодо нападу на активістку Гандзюк

Перша репетиція параду до Дня незалежності: військові заполонили летовище "Антонова" – відео

Брифінг стосовно розірвання договорів Міноборони щодо будівництва казарм для ЗСУ – завершено

У Міноборони анонсували перевірки пального на передовій

Бірюков розповів, яким буде майбутній меморіал загиблим військовослужбовцям ЗСУ

"М’ясо непридатне": що виявила інспекція військової частини у Києві

Неякісне харчування військових: брифінг представництва ЗСУ – відео